02.04.2011 21:26

2. 4. 2011            BĚLÁ P/P – ZLATÉ  HORY ,,B“   2:1 (1:0)    branka: Bota

Sestava:

Kovačevitý – Karlík M., Pluhařík, Hinšt, Husveth T. – Dočekal J. (65´ Mrázek), Bota, Sopčák M. (75´ Kicko), Barinec – Kamler, Charalambidis V. (60´ Vodák)

Postavení v tabulce pasovalo do role favorita domácí Bělou p/P, ale Zlaté Hory šly do utkání s cílem urvat alespoň bod. Po počátečním oťukávání jsme převzali iniciativu a zhruba 30 min. byli lepším týmem. Několik šancí na vstřelení gólu přišlo a rozhodčí nám po jasném faulu upřel navíc penaltu. Ve 37. minutě však domácí šli, po našem autovém vhazování a zbytečné ztrátě míče, z brejku do vedení 1:0, kdy útočník přehodil hlavou našeho vybíhajícího gólmana.

Druhý poločas byl herně vyrovnaný a odehrával se převážně mezi šestnáctkami. Po jedné naší kombinaci si v 57´, po faulu na Sopčáka, postavil míč Bota a z cca 22-ti metrů trefil k tyči – 1:1. V závěru nás domácí Bělá přece jen zatlačila a v 85´ po autovém vhazování, našem obranném nedůrazu, a snad jediné chybky dorosteneckého gólmana Kovačevitého, šťastně vstřelila vítěznou branku na 2:1. Jinak ale náš mladý brankář zaslouží za odchytaný zápas velkou pochvalu, kdy několika zákroky tým určitě podržel. Velká škoda, za předvedenou hru a bojovnost všech jsme si alespoň bod určitě zasloužili!