BĚLÁ POD PRADĚDEM - ZLATÉ HORY 4:6 (4:4)

12.05.2013 08:39
Sestava: Botezatu - Koryťák, Rautenkranc, Chudi - Kmínek P, Švarc, Strupek, Sotiropulos - Kmínek V., Brückner, Válek. Stř. - Bánovčan, Navrátil.
Branky: 4x Brückner, Rautenkranc, Strupek.

Dnešní soupeř byl v tabulce na samém chvostu tabulky a doposud vstřelil pouze 2 branky v jedenácti zápasech. Průběh utkání tomu ale vůbec nenapovídal. Již ve druhé minutě utekl domácí kapitán, kterého nedokázala zastavit ani pětice našich hráčů a dává úvodní gól utkání. Tento hráč nám dělal veliké problémy celý první poločas, ve kterém proměnil všechny čtyři branky svého týmu. Tři dal po samostatných únicích, kdy si s ním naši hráči nedokázali poradit, čtvrtý střelil z přímého kopu. Stejné problémy ale dělal domácím Marek, který byl nejlepším hráčem na hřišti. Svým neustálým pohybem a rychlostí zařídil všech šest dnešních gólů. Čtyři dal, další dvě připravil pro Adama a Vaška. Celý první poločas jsme měli více ze hry, ale špatnými přihrávkami, uhýbání před hlavičkami a špatným výběrem volného místa jsme se připravili o více branek. Poločas končí 4:4. Do druhého poločasu šel hrát středního obránce Radek, který si dokázal poradit hlavně s rychlostí domácího kapitána. Kluci pochopili, že se soupeř neporazí sám a začali se nabízet, více běhat. Tím jsme si vytvořili větší počet gólových šancí. I když měl na kopačkách branku Nikolas, Bany, Patrik, Adam, Tomáš, nepadla. Až opět Marek, který měl taky nespočet šancí, dvě proměnuje. Tím končí zápas 4:6. Za druhý poločas zaslouží pochválit celý tým. Kdyby se třelecky dařilo, dali jsme deset gólů. Individuálně bych vyzdvihl dnes Nikolase, Banyho a Denise. Nikolas se konečně nebál, hrál aktivně a vytvářel šance pro mužstvo. Denis ve druhé půli zahrál v obraně velice nadstandartně. Bany se nebál jít do zakončení, svou aktivitou zatápěl domácím. Pokárat zaslouží Adam, který obdržel žlutou kartu za nepublikovatelnou odpověď rozhodčímu. Je to naše druhá žlutá karta od začátku sezóny, první dostal Jakub Škurek za přetáhnutí dresu přes hlavu jako oslavu střelené branky, což bych pochopil.