13.05.2012 18:41

12.5. 2012   BĚLÁ P/P - ZLATÉ  HORY ,,B“  3:0  (1:0)

Sestava:
Volčík – Mrázek, Pluhařík, Válek, Setla  – Husveth M., Husveth T., Harazin (82´Fukna), Šos Mich. – Vodák (58´Botezatu), Charalambidis Vít

Ze sestavy, které se na podzim a na začátku jara herně i výsledkově dařilo zbylo do tohoto utkání jen torzo. Z důvodu plnění pracovních povinností, zranění a výpomoci A-týmu museli doplnit mančaft dorostenci a hráči, kteří naskočili po dlouhé době. I rozestavení bylo hodně improvizované a nesehranost byla po celé utkání znát. I přesto jsme byli houževnatým domácím rovnocenným soupeřem, především v první půli, a to hlavně díky bojovnosti. Jenomže když jsme nedali i ty nejvyloženější šance a náš brankář stále hledá podzimní formu, skončilo utkání tříbrankovým rozdílem. V úvodu jsme se tlačili hodně dopředu a po třech nebezpečných rohových kopech si domácí museli oddychnout. Jednou vyhlavičkovával bek míč dokonce z brankové čáry. Bělá zahrozila poprvé až zhruba po čtvrthodině hry, ale střela skončila těsně vedle. Ve 23.min. se nedohodli na odehrání míče Volčík a Válek a náš předstoper nakonec zahrál ve vápně nešťastně rukou. Kopala se penalta – 1:0. Srovnání měl na kopačkách ve 36.min. Mrázek, který se z pozice beka dostal až za obranu domácích, ale tváří v tvář gólmanovi mu střela sjela po šajtli a míč skončil hodně vedle. Těsně před půlí trefili domácí po přímém kopu tyč.
 Druhý poločas jsme začali opět sympaticky aktivně, jenomže v 57.min. si pro dlouhý nákop vyběhl Volčík a než stihl chytit míč, tak uklouzl. Pro útočníka Bělé už nebyl problém dát do prázdné brány na 2:0. Frustrace ze dvou laciných gólů byla veliká. Stav mohl změnit Víťa Charalambidis, ale zakončení po jeho samostatném nájezdu šlo těsně vedle. A když se v 68.min. z dobré pozice netrefil mezi tyče ani M. Husveth, tým jakoby rezignoval.
Z toho vyplynul třetí gól v naší síti, kdy po chybě na levé straně nakonec zakončovali v 78.min. dva zcela nepokrytí hráči v našem malém vápně – 3:0.