14.4.2012   BERNARTICE -  ZLATÉ  HORY ,,B“ 0:3  (0:1)

branky:  Šos Mich., Bota, Barinec (pen.)

Sestava:
Volčík – Setla, Pluhařík, Husveth T. – Dočekal J., Bota, Barinec, Harazin, Šos Mich. – Husveth M. (67´Dočekal T.), Charalambidis Vít (74´Vodák)

Domácí se chtěli na první celek tabulky vytáhnout a nastoupili na nás patřičně nahecovaní. Jejich bojovnost a zároveň naše velká fotbalová nepřesnost a laxnost způsobily, že Bernartice byly hlavně v první půli lepším týmem. Nás naštěstí podržel výbornými zákroky Volčík, který si přenesl formu z minulého zápasu.
Naši první výraznější příležitost měl až v 15.min. Barinec, ale míč, který se k němu nečekaně odrazil, poslal mimo branku. Ve 22.min. a poté hned ve 24.min. se vytáhl v naší bráně Volčík, který zabránil jasným gólům po samostatných nájezdech domácích hráčů. Ani to nás herně nenakoplo a stále jsme byli horším týmem - obrana hořela, záloha se nevracela a útok byl bezzubý… I přesto jsme šli ve 30.min. do vedení. Z brejku se dostal před bránu domácích Šos a trefil se ke vzdálenější tyči – 0:1. Do poločasu mohl ještě zvýšit po samostatném úniku M. Husveth, ale v poslední chvíli si míč ukopl. Na druhé straně pak při šanci domácích zachraňoval před vyrovnáním Setla. Sice nezaslouženě, ale šli jsme do kabin s jednogólovým náskokem.
   Druhá půle přinesla naše herní zlepšení a domácím začaly ubývat postupně síly. S tím se dostavily i příležitosti. V úvodu druhého poločasu se hned třikrát dostal do jasné gólovky M. Husveth, ale tentokrát neměl svůj den. V 65.min. vystřelil hezky Bota, ale domácí gólman vytáhl na roh. V 72.min. zabojoval střídající T. Dočekal, obral domácího beka o míč a ten jej v šestnáctce ze zadu srazil. S nařízenou penaltou si s přehledem poradil Barinec – 0:2. V 82.min. trefil Bota z přímého kopu břevno. Chuť si ten samý hráč spravil v 86.min., kdy se po samostatné akci probil až ke gólu – 0:3. Nakonec jsme zlepšením ve druhé půli jasně zvítězili, ale náš celkový výkon by na některý tým z popředí tabulky rozhodně nestačil.