Bludov - Zlaté Hory 6:0 (3:0)

04.10.2014 15:22

Sestava: Piernik – Kajaba, Klézl, Jasan, Holčík – Švarc, Bruckner, Vavrušák, Motloch – Botezatu, Harazin
Střídali: Navrátil
K utkání jsme odjížděli ve 12 lidech a někteří hráči měli zdravotní problémy. Toto utkání se nám celkově nevydařilo a bohužel nepodali jsme ani výkon, který by odpovídal našemu věkovému rozpětí. Od počátku utkání nám chyběl důraz, napadání, bojovnost, všude jsme byli pozdě a navíc se nám v 1 poločase zranil ještě gólman  Piernik. V prvním poločase jsme obdrželi 3 branky a na všech byl jeden jmenovatel, špatné bránění v šestnáctce a slabý důraz.
V druhém poločase se navíc zranil Kajaba a utkání jsme dohrávali v 10. V brance si zachytal náhradní gólman Harazin, který ještě 3 x lovil míč ze sítě a utkání jsme nakonec prohráli 6:0.