Černá voda - Zlaté Hory

04.09.2011 16:50

3.9. 2011    ČERNÁ VODA - ZLATÉ  HORY ,,B“  3:4  (2:3) 

 

branky:  Bota 2x, Barinec, Karlík M.

 

Sestava:
Volčík – Závěšický, Pluhařík, Karlík M., Setla – Šos Mich. (77´Husvéth T.), Bota, Šmoldas (84´Gross), Barinec - Charalambidis Vít, Mrázek (73´Vodák)

 

Tabulkové sousedství obou týmů a dosavadní stejný bodový zisk dávali tušit, že se bude hrát vyrovnané utkání. To se také potvrdilo, ovšem se šťastnějším koncem pro naše barvy.
Vstup do zápasu jsme měli opět skvělý. Hned ve 3. min. našel přesnou uličkou Bota Barince a ten pohotově levačkou překvapil domácího gólmana, jenž nezakročil příliš jistě, a odrazem od tyče jsme vedli 1:0. Jenomže domácího chybujícího gólmana napodobil na druhé straně náš strážce brány Volčík. A to hned dvakrát. Nejprve se mu, ani našim obráncům nepodařil v 15. min. odvrátit centr z rohu do malého vápna a nekrytý útočník na zadní tyči z metru dorážel do prázdné brány – 1:1. A po dalších dvou minutách jsme již prohrávali. To po standartce z rohu šestnáctky Volčík promáchl a míč skončil v naší síti – 2:1. Po chvíli mohlo být ještě hůř, ale svou reputaci si přeci jen náš brankář napravil reflexivním zákrokem po prudké střele z 10-ti metrů. Srovnání skóre přišlo ve 21. min., když Botovu střelu z 25-ti metrů brankář vyrazil pouze před sebe a dorážející M. Karlík zaznamenal svou premiérovou trefu – 2:2. Strhnout vedení na naší stranu odmítl nejprve po samostatném úniku Charalambidis, když zakončoval pouze do gólmana a po něm lobující Mrázek trefil jen tyč. Přesto jsme šli do kabin jako vedoucí tým. Ve 45. min. si při standartce 30 metrů od brány postavil míč Bota a parádní nechytatelnou ranou pod břevno dal na 2:3. Hned po rozehrání se šlo do kabin.
Druhou půli jsme začali vlažně a domácí nás zatlačili. Přežili jsme obrovský závar před naší bránou, když ani jeden hráč Černé Vody nedokázal nasměrovat míč do prázdné brány.
V 64. min. předvedl svou fotbalovou chytrost Bota. Zachytil odražený míč, naznačil střelu, podíval se, kde stojí brankář, a výstavním lobem trefil přesně - 2:4. Náskok jsme měli možnost ještě navýšit a utkání v klidu dohrát, jenomže zakončení všech akcí bylo nepřesné. A tak pět minut před koncem se ještě vrátili do utkání domácí, když potrestali náš nedůraz – 3:4. Dramatický závěr jsme ale už přežili a nakonec odvezli všechny tři cenné body domů. Ve vyrovnaném zápase jsme byli přeci jen o ten jeden gól lepší a vítězství je zasloužené.