17. 4. 2011    ČESKÁ VES ,,B“ - ZLATÉ  HORY ,,B“ 1:4  (1:1)

branky: Bota 3x,  Pluhařík (pen.)

Sestava:

Volčík – Karlík M., Pluhařík, Hinšt, Husveth T. – Dočekal J., Bota, Sopčák M., Kicko (30´Mrázek) – Kamler (46´Husveth M.), Barinec

Hned od začátku zápasu s tabulkovým sousedem jsme převzali herní iniciativu a takto to vydrželo až na pár vyjímečných chvilek celé utkání. Herně jsme navázali na domácí vítězné utkání s Javorníkem. Opět se v dobré formě ukázal náhradník z  ,,A“ týmu Juraj Bota. Za výkon si však pochvalu zaslouží celý mančaft! Domácí jsme do ničeho vážnějšího nepustili a nebýt rozhodčím darované nesmyslné penalty, udržel by Volčík čisté konto.

V 10. min. vyslal první nebezpečnou střelu Bota a brankář domácích vyrazil nad břevno.

Ve 14. min. utekl po lajně J. Dočekal, vrátil pod sebe do vápna a Bota trefil technicky přímo k tyči – vedli jsme 1:0. Po chvíli zahrozili ojediněle také domácí, ale střela šla nad.

Ve 30. min. zahrál v našem vápně Hinšt důrazně, ale čistě, tělem a rozhodčí Samek pískl penaltu. Té se divila i lavička domácích… Hráč soupeře ji kopnul na druhou stranu, než šel Volčík - 1:1. Po deseti minutách šel sám na druhé straně na gólmana J. Kamler, byl jasně podražený ze zadu, ale zde rozhodčí naopak jasnou penaltu nepíská. I tak jsme do poločasu nevyužili ještě dvě obrovské šance, kdy chyběl důraz a klid při zakončení.

Druhý poločas jsme nezačali herně nejlépe. Až v 60. min. se po ťukesu na jeden dotek objevil sám před brankářem Bota, ale místo umístěného zakončení zvolil razanci a střela skončila pouze na tyči. V 70. min. po vysunutí postupoval sám na branku Mrázek, nejvhodnější okamžik k zakončení prováhal, ale domácí bek jej podkopl a druhou penaltu už nám rozhodčí neodepřel. Tu Pluhařík s přehledem poslal na druhou stranu, než šel gólman - 1:2. Poté jsme vyslali na domácí bránu několik střel, kterým však chyběla přesnost. Pár zakončení bylo také příliš ukvapených. V 83. min. vysunul Mrázek Botu a ten svůj druhý samostatný nájezd na brankáře tentokrát zkušeně proměnil – 1:3. V poslední minutě našel zbytky sil Hinšt, vybojoval u vlastní šestnáctky míč, vyvezl jej na soupeřovu polovinu a pro Botu již nebyl problém zkompletovat hattrick – 1:4.

Velký dík si zaslouží i skupinka ,,obveselených“ zlatohorských fandů, kteří neúnavně celé utkání povzbuzovali. Na konci předvedli pár oslavných kotrmelců a došlo i na děkovačku s hráči.