29.4.2012   ČESKÁ VES ,,B“ -  ZLATÉ  HORY ,,B“ 4:3  (1:2)

branky:  2x Charalambidis Vašek, Šos Michal

Sestava:
Volčík – Setla, Pluhařík, Závěšický, Husveth T. – Dočekal J., Charalambidis Vašek, Barinec, Šos Mich. –  Charalambidis Vít, Vodák

Na zápas do České Vsi jsme odjeli pouze v jedenácti, oslabení o několik hráčů základu. Díru ve středu zálohy po Botovi, který odjel na delší dobu pracovně do zahraničí, pomohl zalepit Vašek Charalambidis. Celých devadesát minut foukal silný nepříjemný vítr, ale tato nepřízeň byla pro oba týmy stejná. Konečný výsledek ovlivnil tentokrát nejistý výkon našeho brankáře, který ale jinak v minulých zápasech tým několikrát podržel. Jenomže v tomto duelu neměl rozhodně svůj den a i nepříliš jistá obrana mu z trablů nepomohla. Přitom úvod utkání nenasvědčoval vůbec tomu, že bychom měli nakonec odjet domů s prázdnou. Hned ve 2.min. jsme vyrazili do útoku, při zpracování míče byl faulován Barinec a z nařízeného přímého kopu se trefil technicky přesně k tyči Vašek Charalambidis – 0:1. Za další chvilku, v 7.min. to bylo již o dvě branky. Dočekal poslal centr do vápna, Vodák promáchl, ale Šos z halfvoleje zamířil na vzdálenější tyč – 0:2. Jenomže pak jsme nepochopitelně vyklidili pozice a začali kupit chyby. Ve 12.min. jsme měli ještě štěstí, když domácí ani na 5x nedotlačili míč do naší brány. Ve 33.min. jsme již ale inkasovali. Česká Ves zahrávala standartku, Volčík se nedomluvil s Pluhaříkem a domácí hráč mezi nimi špičkou kopačky snížil na poločasových 1:2.
Druhou půli jsme chtěli začít stejně aktivně jako tu první, i když jsme hráli ,,proti větru“. Jenomže hned po 40-ti sekundách vyslali domácí nepříliš nebezpečnou střelu a Volčík si ji nešťastně srazil sám do brány – 2:2. V 53.min. se nám podařilo jít zpět do jednobrankového náskoku po individuálním průniku Vaška Charalambidise, který si narazil s Vodákem a zakončil placírkou k tyči – 2:3. Avšak v 62.min bylo opět srovnáno. Domácí kopali roh, míč proletěl až na zadní tyč, kde číhal útočník a zblízka trefil na 3:3. Obrat byl dokonán v 70.min., když vystřelil z 30-ti metrů, opět ne moc nebezpečně českoveský záložník, s míčem si pohrál vítr a Volčík znovu nejistým zásahem nohama pustil lacině míč do sítě – 4:3. Času na nápravu bylo ještě dost, ale domácí se zatáhli, obětavě bránili a my navíc neměli v několika příležitostech více štěstí.