Hněvotín - Zlaté Hory

20.05.2012 10:01

19. 5. 2012          HNĚVOTÍN – ZLATÉ HORY           9:1 (2:0)               CHARALAMBIDIS

Urban – Biedrava, Škoda, Křivan, Karlík (63´ Žáček) – Dočekal, Minka, Martinka (82´ Petroš), Šos (61´ Brűckner) – Charalambidis, Plhák.

Na začátku zápasu měli domácí míč častěji na kopačkách a kopali několik rohových kopů, které jsme ale vzorně ubránili. Poté se hrál fotbal mezi šestnáctkami bez výraznějších šancí na obou dvou stranách.  Až v 29. min. se domácí ujali vedení po přímém kopu na přední tyč – 1:0. Míč z pravé strany prošel skrumáží hráčů až do branky. V 35. min. jsme obdrželi další branku střelou z 16 m, když se k odraženému míči dostal neobsazený hráč Hněvotína – 2:0. Do konce poločasu se skóre již nezměnilo.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním změnit vývoj zápasu. Domácí nehráli žádný oslnivý fotbal, branky padly opět po našich chybách. Na začátku druhého poločasu si vytvořili šanci domácí, ale Urban dobře zasáhl. V 54. min. jsme si vytvořili šanci my, když Charalambidis uvolnil Plháka, ale ten střílel vedle branky.V 56. min. domácí po kombinační akci navýšili vedení – 3:0. V 62. min. to bylo již 4:0. O minutu později jsme střídali a došlo k přeskupení našich řad – vystřídali Šos a Karlík, Škoda šel do útoku, na jeho místo přišel Žáček, do obrany se posunul Dočekal a na zálohu Plhák, do útoku nastoupil Brűckner, který ze zdravotních důvodů nenastoupil od začátku utkání. O tři minuty později vedl Hněvotín již 5:0 po přesné střele z 25 m. V 70. min. snížil  Charalambidis po přihrávce od Škody – 5:1. V 74. min. střílel Plhák, ale těsně vedle tyče. V 76. min. dobře zasáhl Urban proti nabíhajícímu domácímu hráči. Poté jsme v 79., 86., 88. a 90. min. obdrželi další čtyři góly, a zápas tak skončil naší vysokou prohrou 9:1.

Co k tomu více napsat... Z vyrovnaného utkání v prvním poločase se stala exhibice domácích, kteří nás předčili především v rychlosti a efektivitě zakončování.