Javorník - Zlaté Hory

30.05.2011 14:59

29.5. 2011    JAVORNÍK ,,B“ - ZLATÉ  HORY ,,B“ 2:1  (0:0) 

 

branka: Pluhařík (pen.)

 

 

Sestava:

 

Volčík – Karlík M., Pluhařík, Závěšický, Husveth T. – Dočekal J., Šos Mar., Sopčák M.(75.Válek), Barinec – Charalambidis Vasil, Charalambidis Vít (65.Mrázek)

 

 

 

V případě našeho vítězství jsme mohli našeho soupeře v tabulce přeskočit a jít na páté místo. Hned od začátku zápasu jsme převzali herní iniciativu a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom nakonec měli jet domů bez bodu. Šancí jsme si vypracovali snad na tři zápasy, ale ani ty nejvyloženější jsme nedokázali proměnit. V útoku vedle sebe nastoupili bratři Charošci, vždy se šikovně dostali do střelecké příležitosti, ale branka jako by pro ně byla v neděli zakletá…
Nejprve šel v 7. min. sám na branku Víťa Charalambidis, ale při zakončení trefil pouze gólmana. Pak v 11. a 22. min. zakončoval Vašek Charalambidis, ale poprvé přehodil brankáře i těsně branku a druhá střela skončila na tyči. Ve 40. min. vystihl rozehrávku domácích Víťa Charalambidis, ale ani na 2x z blízka míč do sítě přes brankáře neprotlačil. Domácí se k ničemu vážnějšímu v první půli nedostali.
Po změně stran jsme věřili, že už to tam konečně spadne. V 50. min. našel krásným pasem Dočekal Vaška Charalambidise, ale zakončení šlo opět těsně mimo. V 53. min. byl v jasné šanci v malém vápně sražen ze zadu Barinec, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá.
V 62. min. přišel náš zákonitý trest. Husveth se nedohodl s Volčíkem na odehrání centrovaného míče, ten mezi oběma propadl až volnému hráči Javorníka, který do prázdné brány otevřel skóre – 1:0. Hned po rozehrávce opět hledal Dočekal pasem Vaška Charalambidise, ale tomu při zpracování v šestnáctce odskočil míč daleko. V 68. min. chybovala naše obrana po druhé a domácí z brejku zvýšili už na 2:0. V 75. min. po ruce ve vápně nám přece jen rozhodčí penaltu písknul a Pluhařík ji se štěstím proměnil - 2:1. Domácí se v poslední patnáctiminutovce všichni zatáhli před svou branku a naše nákopy zvládali odvracet. V poslední minutě měl na kopačce vyrovnání Pluhařík, ale ve skrumáži trefil z blízka pouze ležícího brankáře. Tato prohra nás vzhledem k průběhu zápasu moc mrzí.