Javorník - Zlaté Hory 3:4 (0:3)

06.06.2012 08:34
Sestava: Šuranský - Sekanina, Tománek, Král - Sotiropulos, P. Kmínek, Lhoťan, Jasan, Pavlásková - Bánovčan, Bastl, Andráško, Juřík, Kotasová

Branky: 2x Bánovčan, 1x Lhoťan, 1x Tománek

Na poslední venkovní utkání této sezóny jsme vyrazili do Javorníku, kde jsme se utkali s domácími téměř v plné sestavě. Očekával jsem tedy, že by tento zápas měl být snadnější záležitostí, ale opak byl pravdou.
 Do prvního poločasu jsme vstoupili hrozně nervózně. Míč jsme sice drželi na svých kopačkách, ale soupeř opravdu poctivě bránil a chodil do nebezpečných brejků. Nechybělo málo, aby jsme jako první inkasovali my. To se naštěstí nestalo a konečně jsme z jednoho závaru před bránou dali vedoucí gól na 1:0. Po pár hluchých místech hry, kdy se bojovalo spíše jen ve středu hřiště, jsme se trefili ještě dvakrát. Do kabin jsme šli tedy za stavu 3:0 pro nás.
 Začátek 2. poločasu jsme nechtěli podcenit, naopak jsme se snažili soupeři odskočit ještě na větší gólový rozdíl. Bohužel, se tak nestalo. Klukům se dnes opravdu nedařila jak kombinace, tak samotná práce s míčem, zkrátka dnes nebyl náš den. Místo pohodlného vedení jsme z utkání udělali ještě opravdové drama, když se soupeř dvěma našima hrubkama dostal do zápasu a my vedli už pouze 3:2! Po pár minutách hry nám větší jistotu vítězství vystřelil Bany. Zdálo se, že utkání už zvládnem dohrát se ctí, ale soupeř se opět přiblížil šťastnou trefou narozdíl jednoho gólu. Nervózní závěr jsme nakonec i s trochou štěstí zvládli a uhájili výhru 4:3!
 Ikdyž se nám dnes až tak nedařilo, jako třeba v minulém kole, chtěl bych klukům a Paťule s Natálkou poděkovat, protože jsou i takové zápasy, kde pak konečné 3 body jsou o to cennější!