Jeseník A - Zlaté Hory 4:2 (3:0)

25.04.2012 07:46
Branky: 1x Tománek, 1x Lhoťan

Sestava: Šuranský - Sekanina, Král, Jasan - Sotiropulos, Tománek, Lhoťan, Bánovčan, Hůževka, Pavlásková, Andráško - F. Kmínek, Bastl, Juřík

Na další zápas jsme jeli do Jeseníku, kde jsme se utkali s místním A mužstem, které je na třetím místě tabulky. V případě výhry, by jsme se posunuli před něj, což nás motivovalo.
 Proto jsme do prvního poločasu vstoupili s velkým nasazením a snažili se tvořit hru. To nám vydrželo bohužel zhruba jen deset minut. Po té přebral otěže zápasu Jeseník a vnutil nám jejich styl hry, který byl velmi nátlakový a my jsme se nemohli dostat do tempa. Za zmínku stojí snad jen jedna gólová situace, kde Kuba zahodil velmi slibnou šanci. Poločas tedy skončil zaslouženě 3:0 pro domácí.
 V kabině jsme si vysvětlili pár věcí kde jsme chybovali a šli do druhé půle se vztyčenou hlavou a cílem zdramatizovat utkání. Kluci začli hrát opět svoji hru, výborně kombinovali, individuálně se prosazovali a začli si vytvářet šance. Jeseník se tak ocitl prakticky celou druhou půli na svojí straně. Z neustálého tlaku jsme se konečně dočkali prvního gólu. Z dálky mířil přesně pod břevno Aleš. Po pár minutách přidal další gól Štěpán a my jsme se tak přiblížili soupeři na rozdíl jedné branky. Byli jsme i kousek od vyrovnání, když Peťa trefil nádhernou střelou z dálky horní tyč. Bohužel závěr patřil domácím. Nejprve po faulu v pokutovém území kopal soupeř penaltu, kterou Adrian zlikvidoval. A po pár minutách Jeseník z brejku završil dalším gólem stav na konečných 4:2.
 I přes prohru bych chtěl klukům moc poděkovat za statečný výkon, hlavně v druhém poločase, kdy to nevzdali a bojovali, hráli opravdu dobrý fotbal a chybělo jen málo aby jsme si odváželi cenný bod.