JINDŘICHOV - ZLATÉ HORY 2:5 (0:0)

03.06.2013 15:58

Sestava – Kovačevitý – Lukáč, Ptáček, Piterka, Motloch– Petroš, Vavrušák, Šústek, Andrušík –Soukup.
K tomuto utkání jsme odjeli s desíti hráči, neboť většina hráčů se z důvodu nemoci omluvila. Soupeři, který je v současné době na druhém místě tabulky, však také chyběli hráči a nastoupil ve stejném počtu jako my.
Hrálo se na velmi těžkém rozmočeném terénu a utkání bylo v prvním poločase zpočátku vyrovnané. Po dvacáté minutě však naši hráči jednoznačně začali domácí přehrávat a vytvořili si 4 vyložené sólové nájezdy, avšak nepodařilo se nám žádnou šanci proměnit a to zejména díky skvělému brankáři domácích. První poločas tak skončil 0:0.
Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivně a hned ve 48 min. Šustek vysunul z leva hrajícího Andrušíka, který křižnou střelou z hranice šestnáctky otevřel stav utkání 1:0. Netrvalo však dlouho a soupeř během 10 minut otočil stav utkání na 1:2, kdy na těžkém terénu poprvé propadl míč za obranu a soupeř v sólovém nájezdu na Koču vyrovnal a v druhé šanci nejlepší hráč domácích Navrátil, který jinak pravidelně nastupuje za jejich A tým prokličkoval obranou a tvrdou střelou se ujeli vedení. V 70 min. však velmi dobře hrající Šustek vysunul Lukáče, tento centrem našel ve vápně Petroše, který v těžké pozici vyrovnal na 2:2. V 77 min. opět Šustek vysunul Petroše, který z hranice šestnáctky prostřelil jejich gólmana 3:2. V 86 min. Petroš z pravé strany nacentroval míč do šestnáctky, kde se míč dostal k Vavrušákovi a tento zvýšil na 4:2. Domácí v závěru utkání zcela fyzicky odpadli, toho využil ještě Petroš, kdy vystihl jejich rozehrávku a svým hattrickem a vynikajícím výkonem upravil výsledek na konečných 5:2.