KONICE - ZLATÉ HORY

08.08.2011 14:46

7. 8. 2011             Konice – Zlaté Hory                       0:2 (0:0)               Plhák, Charalambidis

Švrčina – Martinka, Škoda, Křivan, Karlík – Šos, Minka, Chovan, Plhák – Vaclík (85´ Barinec) – Charalambidis.
Na střídačce byl připraven ještě Kovačevitý.

Do kádru A-mužstva přišlo několik nových hráčů – Švrčina Jakub (Karviná), Vaclík Richard (Vítkovice), Martinka Libor (Uničov ) a Plhák Patrik (Jeseník). Mužstvo naopak opustili tito hráči – Mrlina Tomáš, Holčák Josef, Ihnatišin Jakub, Klemsa Jaroslav a Čermák Vladimír.

K prvnímu mistrovskému zápasu nové sezóny 2011/2012 jsme odjeli do Konice, která hrála ještě minulou sezónu divizi. Do utkání jsme vstoupili lépe a již ve 12. minutě se ocitl v šanci Charalambidis, ale jeho střela byla tečována na roh. Z následného rohu jsme zahrozili, gólman domácích skvěle zasáhl na brankové čáře. Ve 28. minutě si vytvořili šanci ke vstřelení gólu domácí, ale Švrčina ji výborným zákrokem zneškodnil. Hned o minutu později našel přesnou přihrávkou Minka Vaclíka, ale brankář domácích byl opět připravený. V 31. minutě se opět zaskvěl náš brankář, když na hranici šestnáctky vypíchl míč domácímu hráči, který se ocitl sám za naší obranou. Poločas tak skončil 0:0.
Hned na začátku druhé půle, ve 48. minutě, se pěkně uvolnil Minka a našel přesnou přihrávkou Plháka, který vstřelil první branku zápasu – vedeme 1:0. V 61. minutě zahrozili domácí hráči, když využili naši špatnou rozehrávku, ale Švrčina vyrazil na roh. V 75. minutě jsme zahrávali rohový kop a následnou hlavičku Škody domácí vykopávali z brankové čáry. V 85. minutě střídal Vaclíka Barinec. Ten hned o minutu později prodloužil míč na Charalambidise, který přeloboval gólmana domácích – vedeme 2:0. Tento výsledek jsme již udrželi a z Konice jsme si odvezli zasloužené tři body!!!!!
Mužstvo splnilo taktické pokyny trenéra a s předvedenou hrou můžeme být spokojeni. Navázali jsme na úspěšné jarní zápasy venku a nadále držíme neporazitelnost na hřištích soupeřů. V dalším kole nás doma čekají Loštice, které postoupily z 1. A třídy.

sumpersky.denik.cz/fotbal_region/zlate-hory-porazily-exdivizni-konice20110807.html