Kozlovice - Zlaté Hory

18.06.2012 15:48

17. 6. 2012          KOZLOVICE – ZLATÉ HORY          2:1 (0:0)               BRŰCKNER

Urban – Martinka, Škoda, Křivan, Pluhařík (56´ Žáček) – Charalambidis, Petroš, Biedrava, Minka, Plhák – Brűckner.

K poslednímu zápasu sezóny jsme odjeli bez omluvených Šose, Karlíka, Dočekala a dlouhodobě zraněného Chovana. Ve 14. min. poprvé nebezpečně vystřelili domácí, ale střela byla tečována na roh. Proti další střele v 18. min. zasáhl dobře Urban. Ve 24. min. vystřelil Biedrava, ale pouze do rukavic gólmana. Poté jsme změnili rozestavení, když si své místo prohodili Pluhařík s Biedravou. V 41. min. měli šanci na vstřelení branky domácí, ale Škoda dobrým obranným zákrokem brance zabránil. Minutu před poločasem domácí opět nebezpečně vystřelili, ale Urban vyrazil. V prvním poločase měly Kozlovice územní převahu, ale bez gólového efektu. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:0.

Druhý poločas jsme zahájili aktivně. Slibnou pozici nedotáhl do brankového zakončení dobře hrající Brűckner. Domácí se snažili vstřelit úvodní gól utkání, ale jejich akce končili před šestnáctkou. V 67. min. kopali domácí přímý kop z 25 metrů a dali první branku v utkání – 1:0. V 71. min. jsme kopali přímý kop, ten ale kozlovičtí hráči odvrátili a z následného brejku navýšili své vedení – 2:0. V 80. min. vyrazil Urban další nebezpečno střelu. V 82. min. se uvolnil Plhák, jeho střelu brankář Kozlovic pouze vyrazil a dobíhající Brűckner dal gól do prázdné brány – 2:1. Od této chvíle jsme byli aktivnější, nervózní domácí začali dělat chyby. Největší šanci měl Plhák, který v 85. min. nebezpečně vystřelil, ale brankář jeho střelu vyrazil. Zápas tak skončil vítězstvím domácích hráčů.