Lipová Lázně - Zlaté Hory 5:3 (3:1)

09.05.2012 07:35
Branky: 2x Tománek, 1x F. Kmínek

Sestava: Šuranský - Sekanina, Král - Jasan, Tománek, Lhoťan, Bánovčan, Hůževka, Pavlásková - F. Kmínek, Bastl, Andráško

V pondělním odpoledni jsme jeli na půdu druhého týmu tabulky a to Lipové-lázně, kde nás čekal potřetí v řadě soupeř s předních příček.
 Už od začátku utkání bylo vidět, že domácí tým bude mít mírnější převahu. Lipová se na nás valila často ve velkém počtu hráčů a my si neuměli správně srovnat své posty, aby jsme těmto útokům čelili. Velmi slušný výkon předvedl v bráně Adrian, který pochytal mnoho nebezpečných střel a nájezdů. Měli jsme také i trochu smůly, když jsme si dali něšťastně vlastní gól a v útočné fázi nám chyběla přesnější střela, či větší důraz před bránou. Jediná naše branka v prvním poločase padla z větší vzdálenosti, trefil se Aleš. Poločas jsme tedy prohráli 3:1.
 Druhý poločas, jak už bývá zvykem, byl z naší strany daleko lepší. Kluci se snažili útočit ve větším počtu a zkoušeli se individuálně prosazovat, což se jim místy dařilo. Soupeř pocítil, že pro svůj klid musí přidat ještě další branky a to se jim bohužel pro nás povedlo. Domácí se trefili ještě dvakrát a vedli už 5:1! Aby jsme zabránili menšímu debaklu, museli jsme tedy ještě víc přidat, to se nám podařilo. Trefil se opět Aleš a kuriózní branku ramenem přidal i Filip.  Bohužel jsme se dostali zpět do zápasu příliš pozdě, proto zaslouženě vyhrála domácí Lipová-lázně 5:3.