19.11. 2011  LIPOVÁ LÁZNĚ-ZLATÉ  HORY ,,B“  4:5  (0:1)

branky:  2x Barinec, Charalambidis Vašek, Dočekal J.,Husveth M.

Sestava:
Volčík – Karlík M., Pluhařík, Hinšt – Dočekal J., Šmoldas, Charalambidis Vašek, Minka, Petroš – Barinec, Husveth M.

V předehrávaném kole z jarní části to ještě po 60-ti minutách vypadalo na naši jasnou výhru, ale nakonec jsme na tři body dosáhli díky pořádné dávce štěstí.
Zápas jsme začali aktivně, s míčem na našich kopačkách. Kombinovali jsme ve středu pole, ale k zakončení jsme se příliš nedostávali. V 6.min. se ocitl na malém vápně Barinec, ale jeho střela z otočky lízla pouze vnější tyč. Poté až v 29.min. opět Barinec a hned po něm Husveth neprotlačili snad z metru přes obránce míč do sítě. Do vedení jsme šli ve 44.min., když Minka vyslal přesný pas na Vaška Charalambidise, který si obhodil i gólmana a do prázdné brány dal na 0:1. Domácí v první půli zahrozili pouze nijak nebezpečnými  střelami z dálky.
Úvod druhé půle nám vyšel skvěle. Nejprve ve 46.min., hned po rozehrávce, centroval Dočekal, míč mu sklouzl z nohy a skončil překvapivě až ve vzdálenějším růžku lipovské brány – 0:2. Ve 48.min. sklepl Husveth balón Barincovi, který sám před gólmanem umístil k tyči – 0:3. V 56.min. postupoval sám na bránu Dočekal, přihrávkou pod sebe našel ještě lépe postaveného Barince a bylo to 0:4. V těchto chvílích to vypadalo, že si v tomto utkání vylepšíme skóre, jenomže naopak přišla hrůzostrašná desetiminutovka. Nejprve v 63.min. domácí přísnou penaltou vstřelili svou první branku – 1:4. V 65.min. lipovský hráč dalekonosnou střelou trefil přesně k tyči – 2:4. Najednou bylo domácích plné hřiště a naopak nám se nedařilo vůbec nic. V 70.min. to bylo už jen o gól – 3:4 a v 72.min. jsme nechali při standartce v malém vápně zcela volného hráče a bylo srovnáno – 4:4. Po chvíli mohlo být ještě hůř, když střela Lipové šla těsně nad Volčíkovu bránu. Naštěstí nám vyšel v 85.min. brejk, kdy po Dočekalově nákopu sklepl míč Vašek Charalambidis na Husvetha, který po kličce gólmanovi trefil tři body – 4:5. V tomto utkání jsme byli lepší a fotbalovější než domácí, ale vlivem desetiminutového výpadku v druhé půli jsme málem přišli o body. Po zaváhání vedoucích Supíkovic ve Velké Kraši přezimujeme pouze bod za prvním místem.