7. 8. 2011    ZLATÉ  HORY ,,B“ – LIPOVÁ   4:0  (1:0)

branky:  Šmoldas, Závěšický, Pluhařík (pen.), Bota

Sestava:

Volčík – Závěšický, Pluhařík, Karlík M., Husveth T. – Dočekal J., Šmoldas (75´ Válek), Bota, Mrázek – Husveth M., Vodák (64´ Setla)

Náš první soupeř v této sezóně obdržel od našeho áčka před týdnem v pohárovém utkání sedmigólový příděl. Tentokrát ovšem nehodlal prodat svou kůži v nevlídném deštivém počasí tak lacino. Hned v první minutě se útočník Lipové dostal v malém vápně k míči a jeho střelu na poslední chvíli zblokoval Pluhařík. To byla na dlouhou dobu jediná větší příležitost a hra se poté  odehrávala pouze mezi šestnáctkami s řadou nepřesností a nedůrazným zakončením u obou týmů. Až zhruba po půl hodině hry našel obloučkem Šmoldas za obranou Mrázka, ale ten z otočky nastřelil z blízka pouze gólmana. Do poločasu branka přece jen nakonec padla. Ve 45. min. si po faulu na Mrázka postavil míč Šmoldas a za přispění hostujícího obránce míč dostal nepříliš prudkou střelou do sítě – 1:0.
V druhé půli zesílil déšť a terén se stával čím dál těžší. V 58. min. jsme kopali roh a Závěšický hlavou na bližší tyči opět s přispěním obránce Lipové zvýšil na 2:0. Třetí branka padla už za vydatného lijáku. To Závěšický našel křižným pasem T. Husvetha, který byl sražen v šestnáctce a nařízenou penaltu spolehlivě proměnil Pluhařík – 3:0. Konečné skóre stanovil v 84. min. z přímého kopu Bota – 4:0. Ihned po rozehrání pak hlavní sudí rozhodnutý zápas předčasně  ukončil. To už byl trávník zcela pod vodou…