14. 5. 2011  LIPOVÁ - ZLATÉ  HORY ,,B“  2:4  (0:1)

branky: Charalambidis Vít, Barinec, Husvéth T., Mrázek

Sestava:

Volčík – Karlík M., Pluhařík, Hinšt, Husveth T. – Dočekal J., Bota, Sopčák M., Barinec – Charalambidis Vít (65´Mrázek), Kamler (55´Šos)

Proti týmu z chvostu tabulky, který se však v posledních kolech herně i výsledkově zvedl jsme začali dobře a již ve 13. min. utekl obraně Vít Charalambidis, postupoval sám na bránu a technicky obstřelil gólmana – vedli jsme 0:1. V 1. půli jsme měli i jiné šance, ale zakončení nebylo důrazné. Domácí nás ohrožovali pouze střelami z dálky.
Po změně stran jsme v 57. min. chybovali v obraně a domácí útočník šel sám na Volčíka. Pluhařík ve snaze zabránit jej fauloval, sudí pískl penaltu a bylo srovnáno – 1:1.
Pak se hra vyrovnala a přišlo na obou stranách mnoho nepřesností. V 65. a 68. min. spálili nejprve tutovky Šos a Barinec. Až v 73. min. nám zakončení vyšlo, kdy Mrázek dal balón pod sebe a Barinec napravil předchozí zaváhání – 1:2. Tím jsme se uklidnili a začali jsme hrát opět svoji hru. V 80. min. po faulu na Mrázka si na rohu 16-tky postavil míč Husveth a přes zeď na bližší tyč trefil přesně – 1:3. V 85. min. po našem odkopu od brány chybovali domácí stopeři a Mrázek běžel sám na bránu – špičkou kopačky přehodil brankáře a zvýšil na 1:4. V poslední minutě přišla ještě úprava skóre. Domácí zahrávali z 25-ti metrů přímý kop, Volčík si špatně stoupl za zeď a bylo to 2:4. Ihned po rozehrání se pískal konec a další den čekala na oba týmy odveta u nás doma.