Litovel - Zlaté Hory

03.06.2012 19:14

 

2. 6. 2012             LITOVEL – ZLATÉ HORY                 0:2 (0:0)               PLHÁK, ŠKODA

Urban – Martinka, Škoda, Křivan, Biedrava – Žáček (77´ Pluhařík), Šos – Charalambidis, Minka, Plhák – Brűckner (85´ Karlík).

 

Do tohoto zápasu jsme nastoupili se změnou v rozestavení, hráli jsme na dva defenzivní štíty a jednoho útočníka. Cílem bylo vzorně bránit a čekat na brejky a chybu soupeře. V 5. min. uvolnil Minka Brűcknera, ale ten střílel pouze do rukavic brankáře. V 7. min. měli šanci domácí, ale naše obrana byla pozorná. V 16. min. zahrával rohový kop Minka, na který si vyskočil Křivan, jeho hlavička byla tečována na další roh. V 22. min. orazítkovali domácí hráči břevno naší branky a z následné dorážky vstřelili gól, který ale nebyl pro ofsajd uznán. Ve 27. min. uvolnil přesnou přihrávkou Charalambidis Brűcknera, ale ten ze dvou metrů minul bránu. Ve 44. min. našel Škoda přesným centrem Plháka, ale domácí brankář nadvakrát jeho střelecký pokus zlikvidoval. Do kabin se šlo za stavu 0:0.

Vstup do druhého poločasu se nám povedl, když v 51. min. našel Charalambidis přesnou přihrávkou Plháka, a ten nedal brankáři domácích šanci – 0:1. V 60. min. byl po našem rychlém přechodu do útoku faulován Charalambidis, ale následný přímý kop z 18 m jsme nevyužili. V 64. min. dostal na půlce míč Charalambidis a po samostatné akci střílel těsně vedle tyče. V 78. min. zahrozili domácí, ale střela šla vedle brány. V 84. min. jsme rozhodli o našem vítězství, když zahrál Minka rohový kop a Škoda hlavou trefil šibenici – 0:2. Do konce zápasu se skóre již nezměnilo a odvezli jsme si domů zasloužené tři body.