Litovel - Zlaté Hory

15.09.2012 22:19

15. 9. 2012                          LITOVEL – ZLATÉ HORY                 1:1 (0:0)       BIEDRAVA

Švrčina – Burian, Škoda, Hoffmann, Karlík (58´ Biedrava) – Pluhařík (78´ Dočekal) – Brűckner, Minka, Bitomský, Plhák (85´ Zálešák) – Charalambidis.

 

Do zápasu jsme vstoupili lépe než domácí. Ve 2. min. našel přesnou přihrávkou Bitomský Minku a ten šel sám na gólmana, ale jeho střela levačkou nebyla přesná. Ve 4. min. byl po přihrávce Brűcknera v další šanci Minka, ale opět nedopravil míč do sítě, brankář jeho střelu vyrazil. V 16. min. si narazil míč Bitomský s Plhákem a následnou střelu Bitomského vyrazil opět brankář Litovle. V 18. min. se uvolnil v pokutovém území Brűckner, byl stažen stoperem domácích, ale rozhodčí penaltu neodpískal. V 31. min. si vytvořili šanci domácí, když po centru z pravé strany Baránek hlavičkoval nad branku. V 36. min. hlavičkoval domácí útočník z malého vápna vedle. V 37. min. vystřelil z 20 m Plhák, jeho střela byla tečována na roh. V 38. min. se individuálně prosadil domácí Šrom, ale jeho střelu Švrčina vyrazil. V 42. min. po samostatném úniku vystřelil Plhák ze šestnáctky pouze do rukou gólmana. Do kabin se šlo za stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili se změnou v rozestavení, když si své místo prohodil Burian s Brűcknerem. V 47. min. zahrávali domácí přímý kop a následná hlavička domácího hráče šla nad bránu. V 53. min. měli domácí kromě vstřelené branky jedinou jasnou gólovou šanci, hlavičku z malého vápna vyrazil Švrčina na roh. V 57. min. se domácí ujali vedení, když po přihrávce od Baránka vstřelil branku Miklánek – 1:0. V 62. min. zahrával přímý kop Minka, který prodloužil hlavou Biedrava do sítě – 1:1. V 63. min. vystřelil levačkou Minka, ale jeho střelu brankář Litovle vyrazil. V 72. min. se individuálně prosadil Brűckner, ale obránce domácích jeho únik zastavil skluzem. V 87. min. zahrával rohový kop Bitomský, k odraženému míči se dostal Burian a jeho střelu brankář se štěstím vyrazil na další roh. Do konce zápasu se skóre již nezměnilo a z půdy soupeře jsme si odvezli jeden bod.

Před utkáním bychom bod za remízu brali, po jeho skončení můžeme opět litovat ztracených bodů. Příčinou je opět několik neproměněných šancí, nedotažené brejky po špatných finálních přihrávkách.

 

Příští utkání sehrajeme v sobotu 22. 9. 2012 od 16.00 hod. doma se Želatovicemi.