MIKULOVICE - ZLATÉ HORY 4:8 (3:6)

06.10.2013 12:30

Branky: Bruckner 3, Klembara 2, Andrušík, Motloch, Šnyrch
K tomuto utkání jsme přijeli téměř v plné sestavě, chyběl pouze Robin Kajaba. Oproti tomu soupeř nastoupil pouze s devíti hráči. Tomu také odpovídal začátek utkání, kdy jsme si hned v úvodu vytvořili 4 gólový náskok a do hry se zapojili také hráči, kteří jsou méně vytížení. Ve 2. min. Bruckner nacentroval do šestnáctky míč a Klembara hlavou otevřel skóre. Ve 13 min. Andrušík přímo z rohu zvýšil na 2:0. V 15 min. Klembara prošel středem jejich obrany a upravil na 3:0. V 18 min. Andrušík vystřelil a odražený míč Kmínek posunul Brucknerovi, který krásnou přízemní střelou k tyči zvýšil na 4:0. Naši hráči poté ve hře velmi polevili a soupeř po centru hlavou snížil na 4:1. Ve 25. min Bruckner opět krásnou střelou zvýšil na 5:1. Soupeř v 35 min. zahrával z 30 metrů trestný kop a překvapil Koču tak, že snížil na 5:2. Ve 37 min. se Klembara uvolnil na hranici šestnáctky, míč posunul Šnyrchovi, který zvýšil na 6:2. Do konce poločasu však soupeř ještě stačil jednou vystřelit na bránu, Koča míč neudržel a z dorážky upravili poločasový výsledek 6:3.
Druhý poločas byl po fotbalové stránce velmi slabý a na hřišti se více mluvilo, než hrálo. V 50. min. Bruckner dává jak jinak než střelou z hranice šestnáctky svůj třetí gól a zvýšil na 7:3. V 59 min. Motloch z penalty s přehledem zvýšil na 8:3. Poslední branku utkání vstřelili hosté v 76 min., kdy opět po dorážce upravili konečné skóre na 8:4.
Utkání nemělo velkou kvalitu, soupeř byl pouze v 9 a odrazilo se to také v přístupu k utkání a spousty zbytečných chyb.  Na hřišti se místy projevili emoce, které patří k derby a kdo si nejvíc oddechl se závěrečným hvizdem, byl rozhodčí Malaník.