02.05.2011 16:11

1. 5. 2011    MIKULOVICE ,,B“ - ZLATÉ  HORY ,,B“ 3:0  (1:0)

Sestava:

Volčík – Karlík J., Pluhařík, Hinšt, Husveth T. – Dočekal J. (60´Kamler), Bota, Sopčák M., Šos  – Charalambidis Vít (66´Mrázek), Barinec

Do utkání jsme vstoupili aktivně a byli jsme lepší než domácí mančaft. Kdybychom po prvních 30-ti minutách vedli 3:0, nikdo by se nedivil. Ale chybělo přesnější zakončení a trochu i štěstí. Hned v úvodu Barinec z malého vápna netrefil rybičkou balón přesně, v další šanci vyslal kolmicí Sopčák Charalambidise, ale jeho střele k tyči chyběla razance a v největší šanci neprotlačili míč do branky ani Barinec a po něm ani Dočekal po nahrávce pod sebe od Charalambidise. Po gólu volala i akce Boty, který prokličkoval ve vápně obranou domácích, ale z pěti metrů sám na gólmana trefil jen jeho náruč. Domácí tým posílil s přehledem hrající, divizní Karakasidis, který dirigoval jejich hru. Ten se ve 30. min. postavil k rozehrání přímého kopu z 35-ti metrů a pumelicí trefil přesně pod břevno, kdy před Volčíkem ještě míč ,,zaplaval“ – 1:0. To domácí povzbudilo a po chvíli z rohu vyhlavičkovával z brankové čáry Pluhařík. Do konce poločasu jsme pak byli domácím rovnocenným soupeřem.
     V druhé půli jsme ještě zpočátku s domácími hráli vyrovnanou hru s menšími šancemi na obou stranách, ale postupem času nás Mikulovice začali přehrávat. V 62. min. po zbytečné ztrátě míče přišel centr z kraje, který Volčík vyrazil přímo do Karlíka a bylo to 2:0.
Třetí branka padla v 77. min. To jsme již herně rezignovali a domácí vyšachovali obranu, kdy střílející hráč byl sám na Volčíka – 3:0. Zbytek utkání se dohrál bez větších příležitostí.
Škoda nevyužitých jasných šancí z úvodu, pak by se utkání vyvíjelo určitě jinak. Kvalitně odehraný první poločas nás stál hodně sil, které pak chyběly v závěru utkání.