Oskava - Zlaté Hory

02.09.2012 21:01

 

1. 9. 2012        OSKAVA - ZLATÉ HORY   3:1 (1:1)          Charalambidis
Švrčina - Pluhařík, Madejczyk, Karlík, Plhák - Dočekal, Hoffmann, Bitomský, Petroš (46´ Zálešák) - Brűckner (86´ Barinec), Charalambidis.

 

Další zápas jsme odehráli v Oskavě. V sestavě domácích nebyl ani jeden hráč z Oskavy, šikovné hráče jim poskytl na hostování především Uničov. V naší sestavě chyběli vyloučení Škoda a Minka, poprvé hrál Bitomský z Opavy.

Hra na začátku utkání byla vyrovnaná bez přesného zakončení na obou stranách. V 15. min. viděli diváci akci, která  se v krajském přeboru běžně nevidí. Charalambidis obešel pět hráčů domácích včetně brankáře a z malého vápna zavěsil do prázdné banky - 0:1. V 18. min. zabránil vyrovnání výborným zákrokem Švrčina. Od této chvíle byli domácí lepší a dostali nás pod trvalý  tlak. Hráli jsme ale pozorně a snažili jsme se chodit do protiútoků. Tlak domácích vyvrcholil ve 43. min., kdy jsme nedokázali důrazně odkopnout míč a inkasovali jsme po tečované střele Kuby z 18 m - 1:1.

Začátek druhého poločasu probíhal ve znamení herní převahy domácích. V 60. min. trefil Gazdík z 20 m ligovou střelou šibenici - 2:1. Následovalo několik šancí domácích, při kterých vynikl Švrčina. Branku domácích ohrozil jen hlavou Charalambidis. V 78. min. domácí po rychlé  akci po pravé straně  a následném centru na malé vápno vstřelili střídajícím Kallerem další branku - 3:1. Zvýšili jsme iniciativu s cilem dát branku, ale do brankových šancí se dostávali jen domácí, které likvidoval Švrčina.

Hráli jsme s kvalitním soupeřem, který hrál rychlý kombinační fotbal, naše bojovnost nestačila.  O první vítězství budeme tedy hrát ve středu 5.9. od 17.30 na domácím hřišti proti Šternberku.

Další informace jsou uvedeny: https://sumpersky.denik.cz/fotbal_region/oskavu-vzbudil-az-gol-pak-zlate-hory-prejela-20120901.html