Písečná B - Zlaté Hory

28.05.2012 18:02

 

27.5. 2012   PÍSEČNÁ ,,B“ - ZLATÉ  HORY ,,B“  2:3  (0:1) 

 

Branky:  Charalambidis Vašek, Husveth T., Šos Mich.
 
Sestava:
Kovačevitý – Setla, Pluhařík, Karlík J., Husveth T.  – Dočekal J., Petroš, Charalambidis Vašek, Šos Mich. – Botezatu (75´Harazin), Charalambidis Vít
 
 
 
     V týmu domácích nastoupila řada fotbalistů, kteří v této nebo minulé sezóně nastupovali pravidelně za A tým. Naši sestavu také posílili hráči, kteří den před tím hájili barvy zlatohorského áčka. A protože i ostatní hráči předvedli v tomto zápase kvalitní výkon, hrál se fotbal nad úroveň okresního přeboru. Úvod patřil nám, kdy jsme domácí téměř nepustili z jejich poloviny, jenomže tento tlak, i přes slibné šance, branku nepřinesl. Až když se začali domácí herně zvedat, přišel přece jen náš vedoucí gól. Ve 26.min. měl Víťa Charalambidis dostatek času připravit si střelu, jeho povedená rána skončila na spojnici a dobíhající Vašek Charalambidis trefil odražený balón kolenem již přesně – 0:1. V 31.min. ten samý hráč rozezvonil z přímáku břevno. Ke konci poločasu mohla Písečná dvakrát srovnat, kdy nejprve ve 37.min. zakročil obětavě Kovačevitý při nájezdu domácího útočníka a ve 45.min. přímý kop z hranice šestnáctky vykryla naše zeď.
   Po změně stran se hrál dál vyrovnaný fotbal. V 52.min. byl faulovaný Botezatu a ze standartní situace se nemýlil technickou střelou k tyči Husveth – šli jsme do vedení 0:2. Botezatu byl faulovaný zanedlouho opět, tentokrát ve vápně, ale rozhodčí nepískal. Faul přehlédl sudí i na druhé straně hřiště, ovšem opět od hráče Písečné, který zahrál nohou hodně vysoko u hlavy bránícího Karlíka a odražený míč skončil v naší síti – 1:2. To se hrála 60.min. Oba sporné neodpískané momenty naše hráče nenechaly v klidu. Zloba a nervozita šla na hře poté dosti znát. V 80.min. vyrobila naše obrana snad jedinou větší hrubku v zápase, kterou domácí potrestali srovnávací brankou na 2:2. Naštěstí jsme se v závěru dokázali ještě vybičovat a ze zbytků sil jsme dosáhli vítězného gólu. To v 85.min. sklepl Víťa Charalambidis přesně na Vaška Charalambidise, jeho střelu brankář domácích vyrazil jen k neobsazenému Šosovi, který přízemní střelou trefil 3 body – 2:3. Samotný závěr ještě přinesl příležitosti na obou stranách, ale skóre se již naštěstí nezměnilo.