Rozlosování FK Zlaté Hory – jaro 2016

21.03.2016 07:37

Rozlosování FK Zlaté Hory – jaro  2016

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So         02.04.              10:30               Zlaté Hory „př“Bělá pod Pr.

13:00               Česká Ves – Zlaté Hory „ž“

                                   15:30               Zlaté Hory „m“ - Bohdíkov

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So         09.04               10:00               Zlaté Hory „př“ Jeseník A

                                   12:30               Mikulovice – Zlaté Hory „ž“

                                   16:00               Zlaté Hory „m“ – Lesnice

Ne        10.04.              11:00               Hanušovice – Zlaté Hory „d“

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So         16.04.              10:30               Zlaté Hory „ž“ Žulová

                                                           Přípravka – volno

                                   16:00               Javorník – Zlaté Hory „m“

Ne        17.04.              10:30               Zlaté Hory „d“Rapotín

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So         23.04.              10:30               Zlaté Hory „př“St.Červ.Voda

                                    13:30               Bernartice – Zlaté Hory „ž“

                                   16:00               Zlaté Hory „m“ – Sudkov

Ne        24.04.              13:30               Hrabišín – Zlaté Hory „d“

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So         30.04.              10:00               Vidnava – Zlaté Hory „př“

                                   10:30               Zlaté Hory „ž“Supíkovice

                                   16:30               Vidnava – Zlaté Hory „m“

Ne        01.05.              10:30               Zlaté Hory „d“Česká Ves

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So         07.05               10:30               Zlaté Hory „př“Česká Ves

                                   13:15               Nový Malín – Zlaté Hory „d“   

14:00               Černá Voda – Zlaté Hory „ž“

                                   16:30               Zlaté Hory „m“ – Nový Malín

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So         14.05.              14:00               Ruda – Zlaté Hory „d“

                                   16:30               Jindřichov – Zlaté Hory „m“

Po        16.05.              16:30               Lipová – Zlaté Hory „př“

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

St         18.5.                17:00               Zlaté Hory „ž“Bělá pod Pr.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čt         19.05.              17:00               Zlaté Hory „př“ Supíkovice

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So         21.05               10:30               Zlaté Hory „př“Černá Voda

                                   14:00               Javorník – Zlaté Hory „ž“

                                   16:30               Zlaté Hory „m“ – Staré Město

Ne        22.05.              10:30               Zlaté Hory „d“ Velké Losiny B

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So         28.05.              16:30               Bludov – Zlaté Hory „m“

                                                           Žáci – volno

Po        30.05.              16:30               Mikulovice – Zlaté Hory „př“

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čt         02.06.              17:00               Jeseník B – Zlaté Hory „př“

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So         04.06.              10:30               Zlaté Hory „př“ Vápenná

                                   14:00               Vidnava – Zlaté Hory „ž“

                                   16:30               Zlaté Hory „m“ – Žulová

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

So         11.06.              10:30               Zlaté Hory „ž“Lipová

                                   16:30               Štíty – Zlaté Hory „m“

Po        13.06.              16:30               Bernartice – Zlaté Hory „př“                            

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Vysvětlivky:

„m“ – Zlaté Hory muži

„d“ – Zlaté Hory dorost

„ž“ – Zlaté Hory žáci

„př“ –Zlaté Hory přípravka