15.10. 2011    SKOROŠICE - ZLATÉ  HORY ,,B“  2:3  (1:0)

branka:  Charalambidis Vít 2x, Dočekal J.

Sestava:
Volčík – Závěšický, Pluhařík, Hinšt, Setla – Dočekal J., Karlík M., Barinec, Šos Mich.(Gross) - Vodák, Charalambidis Vít

Ve Skorošicích se nám nikdy příliš nedařilo a potvrdil to i tento zápas. Ač hrál poslední celek v tabulce s druhým, tak herní rozdíl nebyl příliš znát a to hlavně v prvním poločase. Nám vázla kombinace, ztráceli jsme zbytečně míče a vytvořili jsme si pouze jen jednu šanci. Zato domácí se k ohrožení naší branky dostali třikrát a při posledním pokusu byli úspěšní. To Setla vracel malou domů hlavou tak nešťastně, že domácímu hráči stačilo trefit jen prázdnou bránu – 1:0. Tímto výsledkem skončil první poločas.
Ve 2. poločase jsme zapnuli na vyšší obrátky, zlepšili jsme pohyb, přesnost a nejprve přišlo z kopaček Víti Charalambidise vyrovnání na 1:1 a po chvíli jsme tím samým střelcem po pěkné akci otočili stav na 1:2. Jenomže v deset minut před koncem zahrávali domácí trestný kop, naše zeď nadskočila a míč skončil v bráně – bylo srovnáno na 2:2. Rozhodující gól se nám naštěstí podařilo vstřelit v 86.min., když J. Dočekal dostal míč do uličky a křižnou střelou překonal domácího brankáře – 2:3. Celkově naše hra nebyla v tomto zápase dobrá, ale získali jsme povinné 3 body.