17.9. 2011  ST. ČERVENÁ VODA-ZLATÉ  HORY ,,B“  4:3  (2:1)

branky:  Závěšický, Pluhařík, Charalambidis Vít

Sestava:
Volčík – Závěšický, Karlík M.,  Hinšt (70´Vodák), Setla – Šos Mich., Bota, Barinec, Husveth T., - Charalambidis Vít, Pluhařík

Tak, jak jsme v minulých zápasech měli začátky výborné, tak tentokrát to bylo zcela naopak. Hned v první minutě jsme nechali projít hráče domácích až před Volčíka, který situaci ještě zachránil. Nepoučili jsme se a za další minutu, po střele ze 16-ky, byl už Volčík bezmocný – 1:0 pro domácí. Vzpamatování však nepřišlo, byli jsme málo důrazní, přesně si nepřihráli a na naši bránu se valil útok za útokem. V 7.min. kopali domácí roh a po lehké teči jsme prohrávali 2:0. Hra se vyrovnala až zhruba od 20. minuty a postupem času jsme začali získávat převahu. Snížení stavu přišlo ve 33.min., kdy po standartce Boty doklepl míč do brány skluzem Závěšický – 2:1. Srovnat mohl do poločasu ve 37.min. Vít Charalambidis, který šel sám na domácího gólmana, ale nedal. Po něm ještě spálil dvě tutovky Pluhařík.
Po změně stran jsme však bohužel na zlepšený výkon ze závěru prvního poločasu nenavázali a začali jsme opět katastrofálně. Ve 46.min. po našem nedorozumění ve středu obrany postupoval domácí útočník sám na Volčíka a trefil přesně – 3:1. Další chyba obrany přišla v 53.min. a vybíhající Volčík byl přelobován – 4:1. Zápas jsme však nezabalili a v 55.min. snížil po narážečce Pluhařík, střelou mezi nohama domácího brankáře - 4:2. Domácí se poté zatáhli a hrozili pouze z brejků. Hra se přiostřila a rozhodčí odpustil dvěma hráčům obou týmů červenou kartu, po vzájemné šarvátce. Velkou příležitost ke vstřelení kontaktního gólu nevyužil Husveth, když trefil pouze tyč. V těchto chvílích jsme byli jasně lepší, ale snížení přišlo až v 85.min. To proměnil na dvakrát svůj samostatný nájezd Vít Charalambidis – 4:3. Do konce utkání se nám pak ale již srovnat stav nepodařilo.
Tento zápas jsme prohráli špatnými začátky obou poločasů, které jsme zaspali a udělali obrovské chyby v obraně. Naopak jsme ale nevyužili své tutovky v závěrečných fázích obou pětačtyřicetiminutovek.