20. 8. 2011    SUPÍKOVICE - ZLATÉ  HORY ,,B“  2:1  (2:0)

branka:  Bota

Sestava:
Volčík – Karlík M., Pluhařík, Hinšt, Setla – Dočekal J. (30´Gross), Bota, Závěšický, Husveth T., (70´Vodák) - Charalambidis Vít, Barinec

V tomto utkání jsme chtěli herně navázat na poslední domácí zápas s béčkem Mikulovic, které si odvezly desetigólový příděl. Zůstalo však jen u přání. Hned od počátku jsme se prezentovali mdlým projevem, obrana kupila chyby, záloha propadala a útok byl bezzubý. V 5. min. se řítil po jedné z našich chyb supíkovický útočník sám na Volčíka, který jej fauloval a byla z toho penalta. K ní se postavil v dresu soupeře hrající L. Šťastný. První úspěšný pokus mu sudí neuznal pro předčasné rozehrání a při druhém zahrávání Volčík vystihl směr střely a chytil. Ve 26. min. jsme v obraně chybovali opět, Supíkovice se dostaly do přečíslení a byla z toho branka na 1:0. Další vážnější kiks naší obrany využil soupeř ve 43. min. a pěknou střelou pod břevno nám odskočil na dvoubrankový rozdíl – 2:0. My si v prvním poločase nic nevytvořili a domácího brankáře nijak vážněji neohrozili.
Do druhé půle jsme šli s odhodláním zlepšit hru. To se částečně povedlo, alespoň zvýšenou bojovností, ale pořád jsme měli na kopačkách hodně nepřesnosti. Supíkovice nepředváděly také moc pěkný fotbal. V 56. min. jsme se dočkali přece jen snížení. Po zákroku na Botu se k míči postavil na hranici šestnáctky sám faulovaný a vymetl přesně šibenici – 2:1. Toto nás nakoplo, ale zkušená obrana Supíkovic si náskok hlídala. Až v 85. min. se po Pluhaříkově vysunutí objevil sám před domácím gólmanem Setla, jenže ani na dvakrát se mu vyrovnat nepodařilo. Zápas tak skončil těsným vítězstvím domácích. V dalším utkání je určitě co napravovat!