19.08.2012 16:30

19. 8. 2012          ÚSTÍ – ZLATÉ HORY        1:0 (0:0)

Švrčina – Pluhařík (21´ Madejczyk), Škoda, Karlík, Plhák – Dočekal (80´ Zálešák), Minka, Hoffmann, Petroš (88´ Andrušík) – Brűckner, Charalambidis.

Na střídačce byl ještě připraven Kovačevitý.

Další zápas krajského přeboru jsme odehráli v Ústí, kde se tradičně začíná v 10.00 hod. Odjížděli  jsme tedy již v 6.45.

Ve 3. min. utkání si vytvořili první šanci domácí, ale naštěstí jejich hráč střílel vedle. V 18. min. zahrával rohový kop Dočekal, ale Škoda hlavičkoval nad branku. V 21. min. se zranil po souboji dobře hrající Pluhařík a musel odstoupit ze hry, nahradil ho Madejczyk. V 32. min. zahrávali domácí přímý kop a z nacvičeného signálu šel Ševčík sám na brankáře, ale Švrčina jeho střelu vyrazil. V 34. min. se po výborné křížné přihrávce Plháka objevil sám před brankářem Dočekal, ale brankář domácích včas vyběhl a střelu vyrazil. V 39. min. zneškodnil Švrčina samostatný nájezd Ševčíka a chytil i následnou dorážku. Ve 44. min. šel sám na brankáře Ústí po přihrávce Minky Brűckner, ale jeho střelu z úhlu brankář vyrazil. Do kabin se šlo tedy za stavu 0:0.

Druhý poločas jsme zahájili aktivně.  V 54. min. střílel Charalambidis, ale jeho střela šla vedle branky. V 60. min. se na křídle uvolnil po přihrávce Madejczyka Charalambidis, ale jeho střelu brankář Ústí vyrazil. V 61. min. zahrával rohový kop Dočekal, na který si vyskočil Škoda, ale jeho hlavičku brankář chytil. V 74. min. se individuálně prosadil Dočekal, ale obránce domácích obětavým zákrokem gólovou přihrávku srazil na roh. V 79. min. zahrávali přímý kop z 25 m domácí, nebezpečná střela mířila nad naši branku. V 83. min. zasáhl proti další střele domácích Švrčina.  V 84. min. v situaci dva na jednoho našel přesnou přihrávkou Charalambidis osamoceného Zálešáka, ale ten byl v ofsajdu. V 91. min. utkání zahrávali domácí přímý kop z poloviny hřiště a po nedorozumění našeho gólmana a obrany jsme nešťastně inkasovali po hlavičce domácího záložníka – 1:0. Po rozehrání byl zápas ukončen.  V poslední minutě jsme tak přišli o cenný bod z hřiště soupeře.

Odehráli jsme výborné utkání, hráči příkladně bojovali, nedařilo se však zakončení. V prvním poločase měli více ze hry domácí. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, lépe jsme kombinovali a domácí jsme přehrávali především ve středu hřiště. Domácí míče jen nakopávali. O to více mrzí, že jsme na hřišti soupeře nebodovali.

Příští utkání sehrajeme v sobotu 25. srpna od 16.30 proti Konici.