Vápenná - Zlaté Hory 3:11 (1:3)

23.05.2012 08:38
Sestava: Šuranský - Sekanina, Lhoťan, Král - Sotiropulos, Tománek, P. Kmínek, Jasan, Pavlásková, Bastl - Bánovčan, F. Kmínek, Andráško, Juřík

Branky: 3x Tománek, 2x Bánovčan, 2x P. Kmínek, 2x Sotiropulos, 1x Andráško, 1x Jasan

V 7. jarním kole jsme zavítali opět na hřiště v Lipové, které funguje jako domácí azyl pro klub z Vápenné, se kterým jsme se utkali. Tento zápas měl patřit k těm jednodušším, cíl bych dovézt domů jednoznačné vítězství, což se klukům podařilo.
 V první půli jsme se hlavně v koncovce trápili. Kluci sice měli územní převahu, ale dokázali využít z mnoha brankových příležitostí pouze tři góly. Místy bylo vidět, jak se mnozí chtějí posunout v tabulce střelců a kolektivní výkon šel stranou!! Do kabin jsme šli za stavu 3:1 pro nás.
 Druhá půle už byla zcela v naší režii, soupeř sice dal dvě branky, jednu ale nesmyslně, když sudí odpískal naši malou domů a ukázal na pokutový kop! To už bylo ale zbytečné řešit, protože jsme v tu chvíli vedli o šest branek a utkání směřovalo k debaklu domácích. Výsledek 11:3 v náš prospěch odpovídá dění na hřišti v druhém poločase, zcela zaslouženě si tedy odvážíme tři body. Prní svou trefu zaznamenal Honza, takže gratuluji!!