31.3. 2012    VÁPENNÁ  -  ZLATÉ  HORY ,,B“ 0:8  (0:5)

Sestava:
Volčík – Hinšt, Pluhařík, Setla  – Dočekal J. (60´Vodák), Bota, Barinec, Harazin, Šos Mich. – Husveth M. (55´Botezatu), Mrázek

branky:  2xMrázek, 2xVodák, Barinec, Husveth M., Šos Mich., Bota (pen.)

Utkání se odehrálo za nepříznivého počasí a navíc na nerovném skorošickém hřišti, kde hraje na jaře Vápenná své ,,domácí“ zápasy. My jsme při absenci několika hráčů nastoupili v pozměněné a doplněné sestavě, ale na výsledku a hře to nebylo znát.
Hned v 1.min se nepodařil přesně lob Husvethovi, a v 10.min trefil z voleje Barinec pouze brankáře domácích, ale v 15.min jsme se již radovali poprvé. To Bota našel za obranou číhajícího Mrázka, který podél gólmana trefil ke vzdálenější tyči – 0:1. V 19.min povedeně centroval ze strany Šos a Barinec střelou z první dal na 0:2. Ve 22.min skákající balón trefil přesným lobem Mrázek a bylo to 0:3. Ve 32.min poslal míč po zemi do vápna Mrázek a Husveth dal skluzem do protipohybu brankáře Vápenné na 0:4. Ve 42.min po hezké akci Bota-Barinec-Šos posledně jmenovaný rozvlnil síť popáté – 0:5. Vápenná v prvním poločase hrozila pouze sporadicky a jejich pokusy zastavila buď naše obrana nebo pochytal spolehlivý Volčík, na kterém více než čtyřměsíční herní pauza nebyla vůbec znát.
Po změně stran jsme hráli ,,do kopce“ a do šancí jsme se již moc nedostávali. Naopak Vápenná začala hrozit nebezpečněji, než v prvním poločase, ale obrana společně s Volčíkem si přenesli pohodu a jistotu i do druhé půle. Po prostřídání našeho útoku pak v 68.min Botezatu posunul míč do kraje na Vodáka a ten přízemní křižnou střelou angličanem zvýšil na 0:6. V 71.min jsme kopali roh, Hinšt hlavou našel Vodáka a ten také hlavou trefil obloučkem pod břevno – 0:7. Gólový účet uzavřel Bota, který si po faulu něj postavil v 76.min míč na penaltu a nemýlil se – 0:8. Kdybychom navíc proměnili v zápase všechny své šance, konečný výsledkový stav by byl dvouciferný.