12.11. 2011   VELKÉ KUNĚTICE - ZLATÉ HORY ,,B“ 3:3  (2:2)

branky:  Bota, Barinec, Husveth

Sestava:
Volčík – Závěšický, Pluhařík, Hinšt, Setla – Dočekal J., Bota, Šmoldas, Husveth T. – Barinec, Vodák (39´Šos Mich.)

Po první prohře vedoucích Supíkovic v Jeseníku jsme se mohli v případě naší výhry dotáhnout na rozdíl jediného bodu na špici tabulky. Na téměř povinné tři body se nám ale nakonec dosáhnout nepodařilo a to hlavně vlivem naší úvodní fotbalové laxnosti, bojovného a obětavého výkonu soupeře, těžkého terénu a neproměňováním vyložených šancí hlavně v druhém poločase.
Hned ve 2.min. jsme chybovali v obraně, nepodařilo se nám spolehlivě odvrátit nákop domácích a jejich útočník šel sám na Volčíka, kterého přehodil na 1:0. V 16.min. jsme před naším vápnem nechali soupeři příliš volného prostoru a ten nás potrestal výstavní trefou do šibenice – 2:0. Ani tento okamžik nás neprobudil a nebyli jsme schopni na nepříliš fotbalové, ale zato bojovné domácí cokoliv vymyslet. Až ve 28.min. poslal křižný centr Závěšický na Botu a ten prvním dotykem trefil do protipohybu domácího brankáře, nám známého Franty Vrány – 2:1. Do poločasu, ve 45.min. se nám podařilo vyrovnat po podobné akci. Tentokrát Dočekal poslal nákop za obranu, našel Barince, který podél vybíhajícího Vrány trefil k tyči – 2:2.
Po změně stran se  konečně začal projevovat rozdíl tabulkového postavení obou týmů. Jenomže Dočekal, Barinec, Bota ani Šmoldas nezakončili při velkých příležitostech přesně. Naše vedoucí branka byla na spadnutí, avšak domácí snad jedinou šancí ve druhé půli, v 65.min., šli opět do vedení po nejistém zákroku Volčíka – 3:2. V 68.min. zahrával přímý kop Husveth, míč se otřel o krajního hráče ve zdi a zapadl přesně k tyči – 3:3. Na vstřelení potřebného  vítězného gólu jsme si vypracovali do konce mnoho šancí, ale naše zakončení šly opět buď těsně mimo brankovou konstrukci nebo je pochytal Vrána. V poslední minutě nastavení mohl hlavou rozhodnou Závěšický, ale míč o centimetry minul šibenici. Z tohoto utkání jsme si tak odvezli pouze bod, což je málo.