Výsledky 2011

03.07.2011 18:43

GOLD CUP 2. 7. 2011

 

 

Skupina A                             Skupina B                 Skupina C                 Skupina D    

Youngers                                AC Gamaspol             Polkon                        ACS Rožmitál

Sklenka                                  Školňák                      HO-DO-ÚD               1. FC Lajlos

STS Chvojkovice Brod          FC Bukovice              Szach-Mat                  Rowdies

Gauners                                  AC Šamp(i)óni           Šemby team                AC Freiwaldau

 

 

SKUPINA A

A

Youngers

Sklenka

STS Chvojkovice

Gauners

Skóre

Body

Místo

Youngers

A

4:1

5:2

8:1

17:4

9

1

Sklenka

1:4

A

2:10

2:5

5:19

0

4

STS Chvojkovice

2:5

10:2

A

2:0

14:7

6

2

Gauners

1:8

5:2

0:2

A

6:12

3

3

 

 

SKUPINA B

B

AC Gamaspol

Školňák

FC Bukovice

AC Šamp(i)óni

Skóre

Body

Místo

AC Gamaspol

B

5:1

4:2

4:2

13:5

9

1

Školňák

1:5

B

3:1

0:1

4:7

3

3

FC Bukovice

2:4

1:3

B

2:5

5:12

0

4

AC Šamp(i)óni

2:4

1:0

5:2

B

8:5

6

2

 

 

SKUPINA C

C

Polkon

HO-DO-ÚD

Szach-Mat

Šemby team

Skóre

Body

Místo

Polkon

C

8:1

0:2

5:0

13:3

6

2

HO-DO-ÚD

1:8

C

2:8

5:0

8:16

3

3

Szach-Mat

2:0

8:2

C

5:0

15:2

9

1

Šemby team

0:5

0:5

0:5

C

0:15

0

4

 

SKUPINA D

D

ACS Rožmitál

FC Lajlos

Rowdies

AC Freiwaldau

Skóre

Body

Místo

ACS Rožmitál

D

4:2

1:3

5:0

10:5

6

2

FC Lajlos

2:4

D

1:4

5:0

7:8

3

3

Rowdies

3:1

4:1

D

5:0

12:2

9

1

AC Freiwaldau

0:5

0:5

0:5

D

0:15

0

4

 

 

 

OSMIFINÁLE

Youngers – Freiwaldau          5:0

Šamp(i)óni – HO-DO-ÚD     2:1 p.

Školňák – Polkon                   1:3

Sklenka – Rowdies                3:5

Chvojkovice – Lajlos             2:1

Gamaspol – Šemby team       5:0

Szach-Mat – Bukovice           5:3

Gauners – Rožmitál               2:3 p.

 

ČTVRTFINÁLE

Youngers – Polkon                2:4

Šamp(i)óni – Rowdies           3:2

Gamaspol – Rožmitál             3:0

Chvojkovice – Szach-Mat      0:3

 

SEMIFINÁLE

Polkon – Šamp(i)óni              6:2

Szach-Mat – Gamaspol          3:4      

 

O 3. MÍSTO

Šamp(i)óni – Szach-Mat        0:1 p.

 

FINÁLE

Polkon – Gamaspol                1:2 p.

 

 

 

1. místo           AC GAMASPOL

2. místo           POLKON

3. místo           SZACH-MAT

4. místo           ŠAMP(I)ÓNI

 

 

Nejlepší střelec:                     Petr Glac

Nejlepší brankář:                 Bartosz Bulka

Nejlepší hráč:                        Piotr Hlywa

Nejstarší hráč:                      Adam Bulka

Cena za sympatický výkon:            Andrzej Druzbicki

Tradiční účastník:                Gauners

 

 

 

Celkové pořadí

1. AC Gamaspol

2. Polkon

3. Szach-Mat

4. AC Šampi(ó)ni

5. Youngers

6. Rowdies

7. STS Chvojkovice Brod                      

8. ACS Rožmitál 

9. 1.FC Lajlos

10. Školňák

11. Gauners

12. HO-DO-ÚD

13. FC Bukovice

14. Sklenka

15. AC Freiwaldau

16. Šemby team