Z.H.-Javorník

10.04.2011 18:12

10. 4. 2011    ZLATÉ  HORY ,,B“ – JAVORNÍK ,,B“   3:0  (0:0) 

 

branky: Barinec, Mrázek, Bota

 

Sestava:

Volčík – Karlík J., Pluhařík, Hinšt, Husveth T. – Dočekal J., Bota, Sopčák M., Barinec – Kamler (55´ Kicko), Charalambidis V. (65´ Mrázek)

 

Po nespravedlivé prohře v Bělé jsme na tento zápas chtěli herně navázat a nic, než vítězství, jsme tentokrát doma nebrali. Hned od začátku jsme se dostávali do šancí, ale díky nepřesnostem, malému důrazu v šestnáctce a nejspíš i terénu žádná z nich gól v síti Javorníku nepřinesla.

Nejprve v 10. min. po pěkné akci na jeden dotek V. Charalambidis sám před gólmanem netrefil branku. V 15. min. J. Karlík střílel těsně nad břevno. Ve 25. min., po ojedinělé šanci hostů, vytáhl Volčík v nepřehledné situaci míč na břevno. V závěru prvního poločasu vybídl Sopčák přesnou uličkou ke gólu V. Charalambidise, ale míč se jen otřel o vnější tyč.

 

Druhý poločas jsme začali opět aktivně a přišly konečně i góly. U všech branek i vážnějších situací byl Juraj Bota – výpomoc z ,,A“ týmu. V 50. min. po rohu Boty trefil hlavou z blízka Hinšt pouze brankáře a dorážka Kamlera šla mimo. V 62. min. po standartní situaci našel na malém vápně Bota Barince a ten na 2x protlačil dravě hlavou míč do sítě – 1:0. V 65. min. trefil Bota, po spolupráci s J.Dočekalem, břevno. V 75. min. Bota posunul do kraje balón střídajícímu Mrázkovi a ten přízemní střelou trefil k protilehlé tyči – 2:0. V 80. min. zahrával Bota opět přímý kop a stoper Javorníku si srazil míč do vlastní sítě – 3:0. Soupeř se díky naší kvalitní obranné hře do vážnější příležitosti nedostal.  

 

Hodnocení utkání z jiného pohledu:

https://www.dynamojavornik.cz/products/muzi-b-vydrzeli-jen-pulku/