Zlaté Hory - 1.HFK Olomouc "B"

15.04.2012 11:27

14. 4. 2012          ZLATÉ HORY – 1.HFK OLOMOUC „B“     1:6 (1:2)               Škoda

Urban – Martinka, Škoda, Křivan, Karlík (79´ Závěšický) – Charalambidis, Minka, Chovan, Šos (62´ Brűckner) – Biedrava (66´ Petroš), Plhák.

Do zápasu jsme vstoupili lépe než hosté a byli jsme aktivnějším mužstvem. Již v 6. minutě vybojoval míč Charalambidis a posunul ho na Plháka, který svým centrem našel Škodu a ten střelou ze sedmi metrů nedal brankáři hostí šanci. Vedeme 1:0. Především naše pravá strana dávala holické obraně zabrat. V 13. minutě se míč po naší špatné rozehrávce dostal k Hapalovi a ten střelou z deseti metrů vyrovnal na 1:1. O osm minut později hosté již vedli 2:1, když se po rohovém kopu ve vápně nejlépe zorientoval Vykydal. Od této chvíle začalo být HFK lepším mužstvem a my jsme přestali hrát fotbal. Do konce poločasu se stav již nezměnil.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že nic není ztraceno a pokusíme se dát co nejdříve branku. Ale vytvářeli jsme mnoho chyb, které hosté potrestali. V 55. minutě dal svůj druhý gól Hapal - 1:3. V 58. minutě zahrával rohový kop Karlík, ale Škoda hlavičkoval pouze do brankáře. V 59. minutě vystřelil Zifčák z 25 metrů a nedal našemu brankáři šanci - 1:4. V této době na hřišti dominovali hosté a my jsme byli asi „na procházce“. V 67. minutě vyslali hosté další střelu na naši bránu, ale ta naštěstí skončila vedle tyče. V 75. minutě jsme si vytvořili šanci, když po centru Brűcknera střílel Minka nad bránu. V 78. minutě po našem špatném odehrání míče zvýšil skóre zápasu svou třetí brankou Hapal - 1:5. V 87. minutě poté hosté pečetili výsledek utkání, když se trefil Blažkovský. Zápas tak skončil vysokou prohrou 1:6.

Tento zápas se našemu mužstvu kromě úvodních 10 minut vůbec nepodařil. Ze hry se vytratila i naše bojovnost. Na zápas musíme rychle zapomenout a pokusit se napravit dnešní tragický výkon příští týden v Ústí.