Zlaté Hory - Jeseník B

03.06.2012 20:49

6.3. 2012    ZLATÉ  HORY ,,B“ – JESENÍK ,,B“ 5:2  (2:1)

Branky: 2x Charalambidis Vít (1x z pen.), Šos Mich., Bota, Charalambidis Vašek (pen.)

Sestava:
Kovačevitý – Setla, Pluhařík, Karlík J., Husveth T.  – Dočekal J., Petroš, Šos Marcel, Charalambidis Vašek, Šos Michal (68´Mrázek) – Charalambidis Vít (46´Bota)

Zápas o druhé místo z naší strany takovou herní kvalitu, jako v zápase předchozím v Písečné, nepřinesl. I tak to ale na Jeseník, který přijel tentokrát bez posil z áčka stačilo.
Nejprve se hned v úvodu zastřeloval Vítek Charalambidis, ale jeho pokus brankář Jeseníku nohou vyrazil. Chuť si zpravil tentýž hráč v 5.min. Petroš našel kolmicí Vaška Charalambidise, ten dal míč pod sebe a Víťa Charalambidis otevřel skóre do prázdné brány – 1:0. Po ojedinělé větší příležitosti hostů však přišlo srovnání. Ve 20.min. podcenil dlouhý nákop Pluhařík a zabíhající útočník, po kličce Kovačovitému, zakončoval rovněž do prázdné brány – 1:1. Do kabin jsme však přeci jen odcházeli s jednogólovým náskokem. To se ve 30.min. dostal za obránce hostů Vašek Charalambidis, byl ze zadu stažený a s nařízenou penaltou si poradil Víťa Charalambidis – 2:1.
Do druhé půle naskočil místo našeho zraněného poločasového střelce navrátilec Bota a hned se předvedl pěknou střelou, kterou ale brankář zvládl vytěsnit mimo. V 60.min. po ťukesu Boty a Vaška Charalambidise zakončil do odkryté branky na 3:1 Michal Šos. V 73.min. poslal do vápna centr Husveth a Bota po zpracování na prsou trefil ze vzduchu parádně na 4:1. Dvě jasné tutovky následně spálil střídající Mrázek, kdy pokaždé trfil jen padajícího gólmana. Ten se přeci jen pak zasloužil o pátý gól, když byl při kličce ve vápně v 85.min. podražen a druhou penaltu v utkání s jistotou uklidil do brány na stav 5:1 Vašek Charalambidis. V poslední minutě jsme díky naší nepozornosti při standartce nechali Jeseník zkorigovat na konečných a určitě zasloužených 5:2