Zlaté Hory - Bělá pod Pradědem

09.10.2011 20:14

5.10. 2011    ZLATÉ  HORY ,,B“ – BĚLÁ P/P  5:1  (1:1) 

 

branky:  Sklenařík 2x, Šmoldas, Závěšický, Barinec (pen.)
 
Sestava:
Volčík – Setla, Pluhařík, Závěšický, Husveth T. (78´Gross) – Dočekal J. (80´Petroš), Šmoldas, Charalambidis Vašek, Barinec – Charalambidis Vít (60´Šos Mich.), Sklenařík
 
Zápasy s houževnatou Bělou nebývají jednoduché a to platilo hlavně v první půli. Byli to hosté, kdo měl první velkou příležitost ve 4.min. střelou těsně vedle. V 19.min. se již hráči Bělé prosadili, když jsme dvěma útočícím hráčům ponechali příliš volného prostoru a společnou kombinací otevřeli skóre zápasu – 0:1. Vyrovnání jsme se dočkali pěknou akcí v 31.min. To J. Dočekal zatáhl po lajně míč, naservíroval do vápna Sklenaříkovi, který prsama sklepl pod sebe na Šmoldase a ten z halfvoleje trefil parádně – 1:1. Po chvilce v dalším útoku hledal Sklenařík před brankou Víťu Charalambidise, ale ten v dobré pozici netrefil. Po dvou kiksech v naší obraně mohli jít hosté znovu do vedení, ale situace naštěstí neřešili ideálně. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.
Po změně stran se prosadil v 50.min. Sklenařík, když se probil přes obránce a z úhlu prostřelil gólmana – 2:1. V 56.min. zazdil tutovku Vašek Charalambidis - z dobré pozice po nahrávce Sklenaříka střílel pouze nad. Uklidnění přišlo za nedlouho. V 58.min. nakopnutý míč prodloužil hlavou Šmoldas na Sklenaříka, který si přehodil gólmana a čekala na něj odkrytá brána – 3:1. V 73.min. byl ve vápně faulovaný Šos, jenomže jindy neomylný Pluhařík při penaltě nechal vyniknout brankáře Bělé. Branku tak přinesla až 81.min., když se dostal po standartce k odraženému míči na malém vápně Závěšický a z otočky zvýšil na 4:1. Konečnou podobu výsledku na 5:1 určil v 85.min. Barinec opět z penalty, která byla nařízena po faulu na Sklenaříka. Tímto výsledkem jsme poskočili, po zaváhání Jeseníku ,,B“, na druhé místo v tabulce.