8. 6. 2011    ZLATÉ  HORY ,,B“ – BĚLÁ   5:2  (3:0)

branky: 2xMinka, Šos, Charalambidis Vašek, Bota

Sestava:
Volčík – Dočekal J., Karlík J., Závěšický, Husveth T. – Šos, Bota, Minka, Sopčák M. -  Charalambidis Vít (42´ČK), Charalambidis Vašek   (střídali: Mrázek, Ptáček, Válek)

Ve středeční dohrávce proti nepříjemnému soupeři z Bělé nám chybělo kvůli pracovním povinnostem několik hráčů základní sestavy. Ty nahradili hráči širšího kádru zlatohorského A-týmu, kteří se nakonec podělili o všechny naše vstřelené góly. V 10.min. otevřel skóre křižnou střelou Šos – 1:0. Na 2:0 zvýšil v 18.min. ranou pod břevno z 23 metrů Minka. Ve 30.min. se Bělá vrátila do hry gólem na 2:1. Ale nedlouho poté našel Minka v 35.min. Vaška Charalambidise a ten nám technicky placírkou vrátil dvoubrankový náskok - 3:1. Těsně před poločasem byl ostře faulován Bota a po vzájemné strkanici přišlo vyloučení na obou stranách. U nás se ,,červenal“ Víťa Charalambidis.
Do druhého poločasu nastoupil do útoku střídající Mrázek, ale hned svou první velkou šanci v samostatném nájezdu neproměnil. A tak se chvíli na to v 60.min. potvrdilo nedáš-dostaneš, kdy po chybě Volčíka  Bělá snížila opět na rozdíl jedné branky – 3:2. Uklidnění přišlo až v 80. min., když Bota po krásném sólu dal na 4:2. Gólový účet na 5:2 uzavřel v poslední minutě Minka z přímého kopu.