25. 9. 2011    ZLATÉ  HORY ,,B“ – ČESKÁ VES ,,B“  4:2  (3:2)

branky:  Sklenařík 3x, Barinec

Sestava:
Volčík – Setla, Pluhařík, Charalambidis Vít (74´Husár), Husveth T. (64´Gross) – Dočekal J., Šmoldas, Charalambidis Vašek, Barinec – Sklenařík, Vodák (51´Šos Mich.)

Českoveská rezerva v úvodu utkání překvapila, když byla fotbalovější a nebezpečnější než náš mančaft. My jsme nastoupili v improvizovaném rozestavení, bez několika hráčů základní sestavy, ale s dvěma posilami z A-týmu, Sklenaříkem a Vaškem Charalambidisem.
I přes prvotní územní převahu soupeře jsme šli do vedení my. V 9.min. převzal na útočné polovině míč Sklenařík, probil se přes obranu a prostřelil brankáře na 1:0. Hned ve 13.min. jsme skórovali podruhé. Šmoldas krásně vyslal do ulice opět Sklenaříka, ten ukázal svou rychlostí obráncům záda a v situaci sám na gólmana se většinou nemýlí – 2:0. Jenomže hned v 15.min., po faulu v naší šestnáctce, hosté z penalty snížili na 2:1. V dalších minutách jsme měli několik slibných příležitostí, které volaly po gólu, ale míče končily buď těsně vedle nebo u brankáře hostů. Až v 31.min. dostal za obranu balón Vašek Charalambidis, našel ještě lépe postaveného Sklenaříka, který do prázdné brány završil hattrick – 3:1. Jenomže dvoubrankový náskok nám opět nevydržel příliš dlouho. Ve 33.min. jsme chybovali u lajny, míče se na hranici vápna zmocnil hráč hostů a střelou pod břevno překonal špatně postaveného Volčíka – 3:2. S tímto stavem se šlo do kabin.
V druhé půli jsme zase zahazovali slibné příležitosti a kombinačně to také nebylo ono. Naštěstí ani hosté nebyli před brankou produktivní, když měli pár příležitostí k vyrovnání. Uklidnění přišlo až v 75.min., kdy Vašek Charalambidis zahrával z poměrně velké dálky standartku, našel na hranici ofsajdu dobře postaveného Barince, který ze dvou doteků z otočky zařídil konečný stav 4:2. Koncentrovanou obranou jsme pak již hostům změnit skóre nedovolili. Hra v tomto domácím utkání nebyla příliš pohledná, ale vítězství proti kvalitnímu a houževnatému soupeři si ceníme.