Zlaté Hory - Hněvotín

14.10.2012 17:32

13. 10. 2012               ZLATÉ HORY – HNĚVOTÍN    1:0 (1:0)          Bitomský

Švrčina – Biedrava, Škoda, Hoffmann, Karlík – Charalambidis, Minka, Plhák, Burian – Bitomský (72´ Pluhařík), Dočekal (64´ Brückner, 88´ Zálešák).

Dnes nás čekal důležitý zápas s týmem z Hněvotína. Do utkání jsme vstoupili lépe, již ve 3. min. se dostal ke střele Charalambidis, ale brankář jeho střelu vyrazil na roh. V 10. min. unikl po křídle Charalambidis, obešel dva hráče a přesně nahrál před branku Bitomskému, který střelou po zemi nedal brankáři šanci – 1:0. V 22. min. zahráli hosté míč za naši obranu, ale jejich střela byla sražena na roh. V 35. min. zahrával přímý kop Minka, který prodloužil Burian těsně vedle tyče. V 40. min. vychytal nebezpečnou střelu hostů Švrčina. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:0.

Do druhé poločasu nastoupili aktivněji hosté, ale nevytvořili si výraznější šanci. V 60. min. byl vyloučen Burian. Zbývajících třicet minut jsme odehráli v deseti hráčích. Hněvotín si vytvořil převahu, ale naše obrana byla pozorná a nepouštěla hostující hráče do zakončení. Hrozili jsme především z brejků, které jsme ale nedokázali proměnit. V 67. min. šel sám na brankáře Bitomský, ale svou šanci prováhal. Poté se dostal míč k Plhákovi na malé vápno, který ale bránu přestřelil. V 77. min. jsme se dostali do dalšího brejku, ale Brückner vystřelil pouze do brankáře. V 80. min. měli jedinou gólovou šanci hosté, když jejich volný hráč ve vápně minul balón. Hned o minutu později našel přesnou přihrávkou Charalambidis Brücknera, který opět nedopravil míč do sítě. Zápas tak skončil naší výhrou 1:0.

Hráči předvedli bojovný výkon. Hosté po vyloučení našeho hráče stereotypně nakopávali dlouhé míče do šestnáctky, obrana ale hrála velmi pozorně. Jen škoda několika neproměněných brejkových situací.

Další zápas sehrajeme v neděli 21. 10. 2012 od 15.00 hod. v Kozlovicích.