Zlaté Hory - Javorník 11:0 (5:0)

28.10.2011 10:56
Branky: 6x Tománek,3x Lhoťan,2x Kmínek F.
Sestava: Šuransky - Sekanina,Král,Tománek - Hůževka,Pavlásková,Kmínek P/F,Lhoťan,Sotiropulos,Bastl

V posledním utkání podzimní části O.P. přípravek jsme na svém hřišti přivítali hráče Javorníku.Jelikož soupeř byl na tom v tabulce jen o trošičku hůře než mi,tak jsme na něj chtěli hrát hlavně ze zabezpečené obrany.Proto od začátku nastoupil v obraně s Petrem Aleš,který měl za úkol přesnými nahrávkami zásobovat hráče v záložní řadě.No ale naše obavy byli zbytečné,kluci od prvních minut měli jasnou převahu a soupeře nepustili do žádné šance.Krásnými brankami jsme navyšovali skóre,které se zastavilo na konečných 11:0.Pochvalu za dnešní výkon si zaslouží celé naše mužstvo.
Podzimní část O.P. zakončíme na 4.místě.Je to krásné umístění,v loňské sezóně skončilo 6 kluků základní sestavy.Škoda,že v utkáních proti prvním třem mužstvům museli chytat hráči ze hry,umístění mohlo být lepší.Hlavně v utkání proti Jeseníku,ve kterém jsme o poločase vedli 2:0 a byli jsme jasně lepší.
Teď nás čekají až do jara 2x týdně tréninky v tělocvičně.V prosinci turnaj v Mikulovické hale,kde budeme obhajovat naše loňské první místo.