Zlaté Hory - Jeseník B 12:0 (4:0)

19.04.2012 16:15
Branky: 3x P. Kmínek, 2x Bánovčan, 2x Lhoťan, 2x F. Kmínek, 1x Jasan, 1x Sotiropulos, 1x Bastl

Sestava: F. Kmínek (Juřík) - Sekanina, Král - Sotiropulos, P. Kmínek, Lhoťan, Jasan, Andráško - Bánovčan, Bastl, Kotasová

V sobotnímu dopoledni k nám zavítal tým Jeseníku B, který je na předposlední příčce tabulky a proto jsme šli do zápasu s jasným cílem vyhrát a ukázat lidem a sami sobě, že umíme hrát pěkný fotbal, což se nám, myslím povedlo. Už první půle
byla v naší režii, kdy jsme soupeře nepustili k žádné střele a vytvářeli si po celý poločas vysoký tlak a bylo jen otázkou času, kdy se dostaneme do vedení. Po pár zahozených šancí jsme šli  nakonec do kabin spokojenější my za stavu 4:0!
 Druhý poločas byl z naší strany opravdu  výborný! Hosté i díky svému nižšímu věku už fyzicky odpadali a my jsme si vytvořili řadu krásných akcí, ze kterých pramenily nádherné góly. Nejen za výhru 12:0,ale hlavně za kolektivní výkon musím pochválit celý tým, protože každý z nich si tu pochvalu zaslouží! Chtěl bych vyzdvihnout i naše začátečníky, kteří do zápasu skvěle zapadli, Dominik to dokoce završil svým prvním gólem - Gratuluji!