Zlaté Hory-Jeseník

25.04.2011 07:55

24. 4. 2011    ZLATÉ  HORY ,,B“ – JESENÍK ,,B“   3:0  (1:0) 

 

branky: 2x Sklenařík, Kamler

 

Sestava:
Volčík – Karlík M., Pluhařík, Hinšt, Husveth T. – Dočekal J., Bota, Sopčák M., Barinec (72´Kicko) – Sklenařík,, Charalambidis Vít (15´ Kamler, 76´Mrázek )

 

Proti  vedoucímu mužstvu soutěže jsme si po předchozích výhrách a předvedené hře určitě věřili. I když soupeř měl na svém kontě více než dvojnásobek získaných bodů, než kolik jsme uhráli doposud my. Za rezervu Jeseníku si přijela kopnout řada hráčů, kteří v minulosti působili také ve Zlatých Horách (Cundrla, Kavka, Zbýňovec, Dohnal). Náš tým přišel posílit nejlepší střelec ,,A“ týmu – Sklenařík.
Již v 1. min. zabojoval směrem dopředu Charalambidis, drze obral Jesenickou obranu o míč a šel sám na bránu. Trefil však pouze tělo padajícího gólmana. V 7. min. chybovala obrana Jeseníku znovu a Sklenařík se po uvolnění ve vápně již trefil levačkou přesně k tyči – 1:0. Další dvě velké brankové příležitosti jsme poté ještě zahodili. Soupeř zahrozil poprvé až ve 30. min. střelou, kterou Volčík vytáhl na roh. Po jeho rozehrání a obranném skluzu Hinšta nám rozhodčí odpustil pravděpodobně penaltu. Před půlí, ve 45. min., ještě Sklenařík našel na šestnáctce nabíhajícího Sopčáka, ale jeho střelu, mířící do brány, vyrazil se štěstím mimo obránce hostů.
V začátku druhého poločasu jsme polevili, kdy hlavně po sérii tří rohů byl Jeseník blízko vyrovnání, když střela z malého vápna šla těsně nad. Nedáš-dostaneš se potvrdilo po precizně zahraném rohu Dočekala v 56. min., který našel Sklenaříka a ten trefil zblízka přesně hlavou – 2:0. I tak se Jeseník stále tlačil před naší bránu a po nebezpečném přímém kopu musel Volčík vytahovat konečky prstů střelu, mířící k tyči. V 71. min. znovu po rohu Dočekala vyrazil Barincovu hlavičku brankář hostů ke Kamlerovi, ale ten sám před bránou trefil pouze obránce na brankové čáře. Chuť si zpravil Kamler v 75. min., kdy po hezké akci pečetil hlavou na 3:0.
Nutno říci, že naše předvedená hra nebyla tak pohledná, jako v předchozích zápasech. Ale to lze přičíst i těžkému terénu a kvalitě soupeře. Vítězství však bylo zcela zasloužené.
Velký dík patří všem fandům, kteří nás přišli podpořit!