Zlaté Hory - Kralice

09.09.2012 09:38

8. 9. 2012             ZLATÉ HORY – KRALICE                2:2 (1:1)               BRŰCKNER, CHARALAMBIDIS

Švrčina – Burian, Škoda, Hoffmann, Karlík (71´ Biedrava) – Pluhařík (45´ Madejczyk) – Brűckner
(90´ Dočekal), Minka, Bitomský, Plhák – Charalambidis.

Po středečním utkání se Šternberkem odstoupil trenér Milan Biedrava. Na jeho místo přišel nový kouč, a to Jiří Silný. Mužstvo bylo navíc posilněno o Marka Buriana z Mikulovic. Do utkání jsme nastupovali s tím, že chceme na domácí půdě získat všechny tři body.

Ve 2. min. vyrazil střelu Kralic Švrčina na roh. V 5. min. se prosadili hosté po pravé straně a Lehký vstřelil branku – 0:1. V 8. min. zahrával rohový kop Karlík a odražený balón se dostal k Bitomskému, který ale střílel vedle. V 15. min. našel přesnou přihrávkou Pluhařík Brűcknera, jehož střela šla vedle brány. V 16. min. uvolnil Charalambidis Plháka, který ještě nahrál Brűcknerovi, a ten vstřelil branku – 1:1. V 25. min. jsme měli další tutovku, když Burian našel přesnou přihrávkou Charalambidise, ten posunul míč na Plháka, který ale střílel ze 2 m těsně vedle tyče. V 33. min. zahrával přímý kop Minka, našel Škodu, jeho následnou přihrávku zasáhl hráč Kralice v pokutovém území rukou, ale rozhodčí nepískal. V 36. min. si naběhl na centr Karlíka Brűckner, ale ten vystřelil pouze do rukavic gólmana. Hned o minutu později jsme měli další šanci, ale Plháka vychytal brankář Kralic. Těsně před poločasem byl v souboji zraněn Pluhařík, který byl odnesen z hřiště na nosítkách a odvezen rychlou záchrannou službou. Na jeho místo přišel Madejczyk. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Na začátku druhého poločasu jsme si vytvořili další šanci, když Burianovu střelu odvrátili hosté na roh. V 50. min. po centru do šestnáctky hlavičkoval hráč Kralic mimo naši branku. V 54. min. postupoval po přesné přihrávce sám na gólmana Burian, ale pomezní rozhodčí odmával ofsajd, který nebyl a zastavil náš brejk. V 55. min. vystřelili nebezpečně hosté, ale mimo naši bránu. V 57. min. se individuálně prosadil Charalambidis a vstřelil branku – 2:1. V 66. min. byla střela hostů tečována na roh. Poté hosté zahrávali sérii rohových kopů, které jsme ale ubránili. V 70. min. přesně vystřelil Bitomský, ale jeho střela byla tečována na roh a z následného rohového kopu hlavičkoval Škoda nad bránu. V 72. min. byla další střela hostů sražená na roh. V 74. min. jsme si vytvořili další brejkovou situaci, když Charalambidis dostal přesnou přihrávku za obranu a postupoval sám na brankáře, ale opět nás zastavil pomezní rozhodčí pro údajný ofsajd. V 79. min. nebezpečně vystřelil Plhák, ale jeho střela byla tečována na roh. V 80. min. si vytvořily šanci Kralice, ale Švrčina výborně zasáhl. V 81. min. nastřelili hosté z přímého kopu břevno. V 93. min. utkání odpískal hlavní rozhodčí nesmyslnou penaltu a připravil nás o tři body  – 2:2. To, co dnes předvedli rozhodčí, se jen tak nevidí!!!

Mužstvo si za dnes předvedený výkon zaslouží pochvalu. K vítězství bylo blízko, ale rozhodčí měli jiný cíl.

Další utkání odehrajeme v sobotu 15. 9. 2012 od 16.00 hod. v Litovli.