Zlaté Hory - Mikulovice A 6:1 (5:0)

02.05.2012 16:01
Branky: Jasan

Sestava: Šuranský - Sekanina, Král, Jasan - Sotiropulos, P. Kmínek, Lhoťan, Bánovčan, Hůževka, Pavlásková - F. Kmínek, Andráško, Bastl

Tuto sobotu nás čekal nejtěžší zápas jara a to domácí duel s Mikulovicemi A. Ty jsou v této sezóně téměř stoprocentní, zaslouženě tak okupují první místo tabulky. Do zápasu jsme šli potrápit favorita a to se klukům hlavně v druhé půli povedlo.
 První poločas byl z naší strany hodně ustrašený. Místo aby jsme se snažili o kombinační hru, tak jsme jen ledabile nakopávali míče dopředu, kde si s naším jediným útočníkem Filipem snadno zadáci Mikulovic poradili. Vyjímkou jsou asi jen dvě šance, kde nebýt zbrklosti, či dávání si přednost ve finální fázi, mohli se kluci radovat alespoň z jednoho gólu. Do kabin jsme šli tedy za nepříznivého stavu 0:5.
 Již zmiňovaný druhý poločas nabral z naší strany mohutné zlepšení. Kluci přišli na to, že se jim můžou vyrovnat a začli v tom úmorném vedru opravdu makat. Někteří si šáhli až na dno svých sil, což velmi oceňuji. Výsledek toho byl snižující gól na 1:5, když po povedené spolupráci ve středu hřiště zakončil ranou k tyči Kuba. Kluci jakoby ožili a začali se pouštět do rychlých útočných akcí, které bohužel končili nepřesnou finální nahrávkou, střelou těsně mimo tyče, nebo skvělými zákroky hostujícího gólmana. Soupeř pak přidal ještě jednu trefu a upravil tak konečný výsledek zápasu na 1:6. Jsem rád, že kluci bojovali až do samého konce, že to nezabalili a za to jim chci poděkovat!