Zlaté Hory - Mikulovice B 16:0 (9:0)

13.06.2012 19:16
Sestava: Juřík - Sekanina, Král - Sotiropulos, Lhoťan, Hůževka, Jasan, Andráško - Bánovčan, Kotasová

Branky: 4x Lhoťan, 3x Jasan, 3x Sotiropulos, 2x Bánovčan, 2x Sekanina, 1x Juřík, 1x Andráško

K předposlednímu domácímu utkání jsme nastoupili proti jasně papírově slabšímu soupeři a to celku Mikulovic B, které jsou na posledním místě tabulky s pouhými 3 body. Ikdyž jsme tento zápas odehráli pouze s deseti hráči, na výkonu, ani výsledku to nebylo vůbec znát.
 V první půli se postavil do brány jeden z nejmladších David Juřík, ale bohužel neměl ani možnost si na míč sáhnout, neboť celek Mikulovic se dostával na naši polovinu jen sporadicky. V podstatě celý poločas jsme hosty uzamkli na jejich polovině a obstřelovali bránu co to šlo. Kluci nevodili zbytečně míč, zkoušeli různé kombinace, které nám ve většině případů vyšly a proto jsme se co chvíli radovali z gólu. Spadlo nám tam 9 branek a zasloužené poločasové vedení 9:0 bylo víc než spravedlivé!
 Do druhého poločasu jsme do brány nasadili Kubu, který se obětoval, aby si David mohl také zahrát proti stejně starým klukům a vyplatilo se. Svůj první větší zápas završil i prvním gólem - blahopřeji! Celá druhá půle se opět odehrávala před bránou hostů a nebýt jednoho úprku na Kubu, který včasně vyběhl, hosté by se ani jednou nedostali do šance. To už bylo ale za stavu 15:0 a konečnou podobu zápasu na 16:0 stanovil svou druhou trefou v sezóně Honza. Kluci i bez čtyř nejstarších hráčů předvedli výborný výkon a zaslouží si pochvalu. Tímto vítězstvím jsme si stoprocentně zajistili 4. místo v tabulce, což je krásné!