Zlaté Hory - Oskava

12.05.2012 20:59

12. 5. 2012          ZLATÉ HORY – OSKAVA                                0:1 (0:1)

Urban – Biedrava, Žáček, Škoda, Karlík – Petroš (46´ Dočekal), Martinka, Minka, Šos – Charalambidis, Brűckner.

V tomto zápase nám chyběl dlouhodobě zraněný Chovan, nemocný Křivan a omluvení Plhák se Závěšickým. Hned ve 2. min. našel přesnou přihrávkou Charalambidis Brűcknera, který šel sám na brankáře, ale nepřekonal ho. Ve 12. min. nebezpečně stříleli hosté, ale Urban vyrazil střelu na roh. Ve 26. min. si po chybě naší zálohy vytvořili šanci hosté a Urban nadvakrát opět dobře zasáhl. Ve 30. min. uvolnil Minka Brűcknera, který ale svou šanci opět nevyužil. Ve 33. min. vystřelil Minka a jeho střela byla tečována na roh. Ve 40. min. odpískal rozhodčí penaltu, když Biedrava ve výskoku strčil rukama do útočníka soupeře, Oskavě jsme darovali vedení 1:0. Do konce poločasu se stav zápasu již nezměnil.
Hned na začátku druhého poločasu jsme střídali, když místo Petroše nastoupil Dočekal, který hned ve 47. min. našel přesnou přihrávkou Charalambidise, jeho střela z malého vápna šla těsně vedle tyče. V 53. min. jsme si vytvořili další šanci, ale střelu Minky zneškodnil brankář. V 67. min. po jednom z brejků mohli hosté navýšit vedení, ale gólovou střelu zastavila tyč naší brány. Stejná situace se opakovala v 71. min. Poté jsme hosty zatlačili a vytvořili si soustavný tlak, na hrot se vysunul Škoda, hráli jsme na tři útočníky, ale bez gólového efektu. Šance jsme si sice vytvořili, ale Charalambidis v dobré pozici přestřelil branku a v poslední minutě Biedrava hlavou trefil pouze tyč.
Když nedáme branku, nemůžeme vyhrát. Stále tak čekáme na první jarní vítězství na domácí půdě…