ZLATÉ HORY - PÍSEČNÁ 1:1 (0:1)

29.09.2013 10:30

Branka: Andrušík
Sestava: Kovačevitý – Koryťák, Lukáč, Motloch, Kajaba – Švarc, Vavrušák, Šůstek, Andrušík – Bruckner, Klembara      Střídali: Piterka, Šiška, Jasan, Kmínek, Krmášek

Do utkání jsme nastoupili s cílem zvítězit po dvou těsných porážkách 0:1 s Jindřichovem a Javorníkem. Utkání bylo zpočátku velmi vyrovnané a šance na obou stranách. První kdo se prosadil byli hosté, kteří ve 20 min. využili chyby naší obrany a jejich útočník zcela sám z hranice vápna prostřeluje Koču 0:1. My jsme měli územní převahu, zahrávali jsme plno rohů a standardních situací, bohužel se nám do poločasu vyrovnat nepodařilo.
            Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a převážná část celé druhé půle se hrála na soupeřově polovině. Zvýšili jsme důraz v osobních soubojích a snažili se každou akci zakončit střelbou. Po akci z 65 min. se nám podařilo vyrovnat, Koča rozehrál doprava na Kajabu, ten přisunul Andrušíkovi a tento z poloviny hřiště prošel s balónem až na šestnáctku,  odkud prostřelil jejich jinak velmi dobrého gólmana 1:1. Byť se hrálo převážně na jejich polovině, soupeř hrozil brejky a jen se štěstím se znovu nedostal do vedení. V závěru jsme chtěli vítězství urvat na svou stranu,  Motloch se vysunul na hrot a vytvořili jsme si dvě velké šance, které však jejich gólman vyrazil a tak utkání tak skončilo remízou 1:1.
Nastoupili jsem proti houževnatému týmu, v němž vynikal jejich brankář. Nám se zvítězit nepodařilo, ale všechny do jednoho chválím za přístup v druhém poločase a věřím, že příští utkání v Mikulovicích už bude vítězné.