ZLATÉ HORY - PÍSEČNÁ 5:0 (1:0)

30.05.2013 16:58

Sestava – Kovačevitý – Lukáč, Ptáček, Škapa, Válek – Petroš, Vavrušák, Šústek, Andrušík – Klembara, Soukup, střídali: Šiška, Kajaba., Piterka,  Motloch, Bruckner, Harazin
V tomto utkání jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo Písečné, které je v nižších patrech tabulky. Toto mužstvo je však známé svým bojovným pojetím hry a také další minuty toto jen potvrdily.
V prvních dvaceti minutách jsme měli jednu šanci po krásné akci Lukáče s Petrošem po pravé straně a Soukup jen těsně hlavou minul branku. Na druhé straně však také Písečná měla velkou šanci, kdy jejich útočník šel z úhlu na Koču sám, avšak jeho střela byla nepřesná. Ve 25 min. utkání došlo u tribuny k hlavičkovému souboji, do kterého šel L. Válek se soupeřem a Lukáš tak nešťastně dopadl na levou nohu, že si zlomil kotník. Tato událost otřásla na hřišti všemi, na chvíli se přestalo hrát a volala se sanitka. V utkání se však muselo pokračovat a ve 33 min po podobné úvodní akci Lukáč, Petroš, Soukup posledně jmenovaný z malého vápna vstřílí úvodní gól zápasu 1.0.
V druhém poločase v 65 minutě Andrušík centruje od lajny před branku tak šikovně, že balón se stočil do branky - vedeme 2:0. V 75 min. po krásné kombinaci z pravé strany Šustek, Petroš, Andrušík vstřílíme posledně jmenovaným branku na 3:0. V 80 min. Šustek uvolnil na hranici šestnáctky Škapu a tento zvyšuje na 4:0. V 85 min. Soukup centruje míč před branku a Šiška nádherně hlavou upravil výsledek na konečných 5:0.
Uvedl bych, že utkání bylo v 1. poločase velmi vyrovnané a až v druhém poločase jsme soupeře jasně přehráli. Rád bych za poctivý a bojovný výkon pochválil všechny hráče, včetně těch, kteří nastoupili do utkání v jeho průběhu. Rád bych ještě podotkl, že všichni na dálku přejí Lukášovi brzké uzdravení a toto vítězství mu věnují.